КинДза• 25 октября 2022

Що подарувати на ДН дівчинці 11 років?

Дівчата, що замовляли ваші діти на 11 років? Запитала свою: куртка, халат, чашка… блін, це те про що говорили вдома, а точно не те, що вона хоче. Чи не може ціну собі скласти, чи не хоче озвучувати розуміючи, який зараз час. Тато воює.
Донька малює, без особливого захоплення, але скетч маркери/ олівці/ фарби є.
Читає багато, має книг вдосталь, вони до війни любили з татом купувати серіями книги. Бісер не зайшов..
Який подарунок був би приємним вашій дитині цього віку? Можливо, настільна гра? Дивилася на «пандемію»
Точный_сантиметр• 25 октября 2022
Якісні навушники

Слепок стопы• 25 октября 2022
Прокол вух, сережки?
Все будет, но потом• 25 октября 2022
Серебряное колечко, серьги, наушники и все ещё куклы. Только к куклам более изберательна.
Партизанка• 25 октября 2022
пойдём в магазин. что покажет, то и куплю.
без сюрпризов
Пугачиха• 25 октября 2022
Самокат просила.
Mrs.Ochmonek• 25 октября 2022
Знайома дівчинка нам ’замовила’ манги на День народження. А я і не знала, що це)
Зяблик протестант• 25 октября 2022
Моя mi band xiaomi попросила c NFC) и беспроводные наушники
Партизанка• 25 октября 2022
переносную колонку хочет. карту памяти в планшет, цветные кончики волос... много всего. игрушки уже нет кроме Хаги Ваги которого я покупать не хочу
Вообще не факт• 25 октября 2022
Ответ дляПартизанка
Я тоже категорически отказалась покупать эту страшилку

автор КинДза • 25 октября 2022
Дівчата дякую, конспектую)❤️
Напишіть ще, якщо є ідеї.
Сережки ні, не цікавиться, самокат є, навушники тато свої віддав, коли йшов.
Ляльки можливо, як варіант із тих, що вони зараз дивляться, і прядку волосся пофарбувати теж просила раніше ( згадала), дякую
Джулияробертс• 25 октября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Моя ще в 6 відмовилась від іграшок... А які ляльки в 11 цікавлять? Просто цікаво. По темі - моя б хотіла чохол на телефон, парфуми, прикраси, якусь сумочку чи рюкзак...
Кошечка-муркошечка• 25 октября 2022
Ответ дляДжулияробертс
Тоже не совсем поняла по поводу кукол. Может единицы и коллекционируют, но не думаю, что играют. Моей 12 лет, хотела бы духи, модную одежду, сумочку, наушники. Любит всякую мелочь: разные прикольные ручки, маркеры и др.канцелярию.
Все будет, но потом• 25 октября 2022
Ответ дляДжулияробертс
А я и не настаиваю на этом пункте. Просто из 5 девчат (дочь и племянницы) две все ещё хотят кукол. Племяшка Барби коллекционных. А у нас вот такие. Не вижу ничего в этом плохого. Пускай радуются.