РукиМыли?• 26 октября 2022
Ой, вилетіло з голови заплатити
Ті, хто надають послуги, вас бісить таке відношення?Ви робите роботу, не важливо що це, репетиторство, прибирання, копірайтинг, а потім маєте нагадувати, що чекаєте оплату?
Ой, вилетіло з голови, завтра перекину, на карті зараз немає і інше.Це люди, з якими постійно працюєш, а не разове кидалово, але чому дозволяють собі таке ставлення?
Выкупаная• 26 октября 2022
Для бизнеса выбивать деньги это нормально, это часть работы
Берите оплату наперед
Молчалка• 26 октября 2022
С такими людьми я не работаю. Все мои постоянные заказчики оплачивают всё вовремя. С остальными я прощаюсь.
РукиМыли?
• 26 октября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Не бісить, якщо це не на постійній основі
На постійній.Просиш гроші відразу після роботи,бо в мене на свої гроші свої плани:да да!І через раз знову
Слепок стопы• 26 октября 2022
Якщо в даних послугах неможливо встановити предоплату, бодай часткову, то лиш змиритись і терпіти...
По темі - зараз дуже масові неоплати і затримки,,, як з різними байками так і з реальним браком фінансів.
РукиМыли?
• 26 октября 2022
Ответ дляСлепок стопы
Якщо в мене нема змоги оплатити репетитора, я його не наймаю.Ми ж не беремо продукти в борг в супермаркеті, правда?
Слепок стопы• 26 октября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Абсолютно вірно!
Ще варіант, от таким клієнтам, наступний раз виставляти повну предоплату! Як не схоче - тоді допобачення,, з такими от персонажами ніхто ніде не схоче мати якісь справи...
Светка-пипетка• 26 октября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Поставить условие, что оплата перед занятиями
Сижу_и_плачу• 26 октября 2022
Я хожу на англійську, донька займається німецькою, раніше у доньки була купа репетиторів і завжди пройшло заняття-розрахувалися. Пару разів за рік було, що дійсно забуда донька розрахуватися, то завжди казала їй, маєшь написати викладачу, що ’вибачте, забула, можу скинути на карту або розрахуюсь на наступне заняття’
Шкала Радости• 26 октября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Ну так откажите ей и больше не оказывайте услуги из-за несвоевременной оплаты 🤷🏻♀️
Помилуйте мадам• 26 октября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Я репетитор, я з такими прощалася.