Я шалунья• 26 октября 2022

Коли готувати торт? На пятницю

ДР в п´ятницю . Ми ввечері будем вдома відмічати. Вдень ми на роботі. Є час зараз приготувати, чи завтра ввечері. Але завтра не хочу , думаю зараз.
Не рано? Не зіпсується, якщо торт будемо їсти потім 3 дні, наприклад. Тобто до неділі достоїть з сьогоднішнього дня?
Nataliiazp• 26 октября 2022
Поставьте в холодильник и не испортится

Морковна• 26 октября 2022
Смотря какой торт.
Залатавая• 26 октября 2022
Завтра вечером. Зачем сегодня?
Мила 26• 26 октября 2022
Сегодня сделать коржи, завтра собрать с кремом, чтобы был более свежий
Да, я блондинка!• 26 октября 2022
Смотря какой торт. Если бисквитный, то можно бисквит приготовить заранее за несколько дней, в пакет-пленку и в холодильник. Прослойку фруктовую тоже можно готовить за два дня. А за день до события собрать. Но вот сливочные или творожные кремы надо, чтобы были свежие. С учетом, что ему и так надо постоять по-хорошему 8-12 часов в холодильнике.
Непогодка• 26 октября 2022
Дивлячись який торт. Пам´ятаю мамин торт з дитинства,він найсмачнішим був на 3 день,якщо ’доживав’)) бувало таке,що мама спеціально заздалегідь готувала,бо знала, що він ідеальним буде саме через конкретну кількість днів.
Звісно,якщо торт мусовий,наприклад,або зі свіжими ягодами,то цей варіант не дуже
Я не Тролль• 26 октября 2022
Мне тоже нужно на пятницу, я завтра планирую делать.
MandarinaS• 26 октября 2022
Делайте сейчас, пока время есть. Я тесто на Наполеон всегда заранее делаю, например. А вы какой торт печь собираетесь?
svetla2201• 26 октября 2022
Коржі спекти сьогодні, кремом перемазати завтра.

t@ty• 26 октября 2022
Я коржі печу завжди за декілька днів до того дня, на який він потрібен) якщо бісквіт, то як охолоне після випічки , заверніть в плівку харчову і в холодильник і він буде гарно різались і не крошитись. Медовий і Наполеон коржі печу за декілька днів, лежать в пакеті просто на столі. Крем роблю і змащую за добу до свята
БоХатая• 26 октября 2022
Якщро коржі на медовик, то можна і за 5 днів перед