Неугомонная• 26 октября 2022

Стигматизація суміші або порадьте притомну групу із введення прикорму

Не оцей новий погляд. Будь ласка.
Огидно читати це приниження "за годування суміші відсутній контакт мати-дитина..." який ж тоді контакт присутній - мати-електросітки? Постійно якісь дурниці, перечіпаєшся за них, дратуєшся.

Які групи читаєте ви?
Бритоножка• 26 октября 2022
А що таке мати- електросітки?

автор Неугомонная • 26 октября 2022
Ответ дляБритоножка
А що таке мати- електросітки?
Сарказм
Майстерня домашнього текстилю• 26 октября 2022
Я, мабуть, в декреті засиділась, майже нічого не зрозуміла. Ви не знаєте, як вводити прикорм?
SaBllya• 26 октября 2022
Я була у цього педіатра на курсах двічі, доказова і адекватна

https://instagram.com/pediatr_tb?igshid=
Король дивана• 26 октября 2022
Суміш і прикорм - це різні речі
Gvenna• 26 октября 2022
Не знаю.
Мені здається таких зараз нема.
В інфопросторі гв усюди.
Я в фейсбуці читаю групу Прикорм. Його хитрощі..., але просто фільтрую ті приколи.
Gvenna• 26 октября 2022
Ответ дляКороль дивана
Суміш і прикорм - це різні речі
їй треба щоб за суміш не шпиняли.

Король дивана• 26 октября 2022
Ответ дляGvenna
їй треба щоб за суміш не шпиняли.
Можна не звертати уваги - це особиста справа і у мами свої причини на це
Gvenna• 26 октября 2022
Ответ дляКороль дивана
То є так)
автор Неугомонная • 26 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не знаю.
Змінилися підходи зараз. Не вводять так, як знала я. Мені важко адаптовуватися до нового. Тому я читаю групи, щоб більш-менш мати уявлення.
Але не перечіпаюся через категоричність деяких моментів.
Можливо створю тут теми, послухати, що люди скажуть. Але це потім, якщо сама не розберуся.
Саме зараз цікавлять притомні ресурси з питань прикорму для загального уявлення
Ясамаякрасивая)• 26 октября 2022
Да кормите как хотите. Всем на самом деле пофиг. Спока читайте, если мамки раздражают
автор Неугомонная • 26 октября 2022
Ответ дляGvenna
їй треба щоб за суміш не шпиняли.
Дякую, ви мене зрозуміли.
Откушу что там торчит• 26 октября 2022
Не треба так реагувати на незнайомих людей) ця група дуже добра, але треба навчитися з неї брати головне, а не читати кожен пост від матусь де вони виставляють своїх діточок замурзаних їжею. Для мене головне там було - це як вводити алєргєни - зробила собі закладку і відписалася від новин групи.
автор Неугомонная • 26 октября 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Дякую!