Неугомонная• 26 октября 2022
Стигматизація суміші або порадьте притомну групу із введення прикорму
Не оцей новий погляд. Будь ласка.
Огидно читати це приниження "за годування суміші відсутній контакт мати-дитина..." який ж тоді контакт присутній - мати-електросітки? Постійно якісь дурниці, перечіпаєшся за них, дратуєшся.
Які групи читаєте ви?
Майстерня домашнього текстилю• 26 октября 2022
Я, мабуть, в декреті засиділась, майже нічого не зрозуміла. Ви не знаєте, як вводити прикорм?
Король дивана• 26 октября 2022
Ответ дляGvenna
їй треба щоб за суміш не шпиняли.
Можна не звертати уваги - це особиста справа і у мами свої причини на це
Неугомонная
• 26 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не знаю.
Змінилися підходи зараз. Не вводять так, як знала я. Мені важко адаптовуватися до нового. Тому я читаю групи, щоб більш-менш мати уявлення.
Але не перечіпаюся через категоричність деяких моментів.
Можливо створю тут теми, послухати, що люди скажуть. Але це потім, якщо сама не розберуся.
Саме зараз цікавлять притомні ресурси з питань прикорму для загального уявлення
Ясамаякрасивая)• 26 октября 2022
Да кормите как хотите. Всем на самом деле пофиг. Спока читайте, если мамки раздражают
Неугомонная
• 26 октября 2022
Ответ дляGvenna
їй треба щоб за суміш не шпиняли.
Дякую, ви мене зрозуміли.
Откушу что там торчит• 26 октября 2022
Не треба так реагувати на незнайомих людей) ця група дуже добра, але треба навчитися з неї брати головне, а не читати кожен пост від матусь де вони виставляють своїх діточок замурзаних їжею. Для мене головне там було - це як вводити алєргєни - зробила собі закладку і відписалася від новин групи.
Неугомонная
• 26 октября 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Дякую!