Жена брата Админа• 26 октября 2022

Загран паспорт

Могу ли я мама двоих детей написать доверенность на бабушку чтоб она подала документы на загранпаспорт детей?я нахожусь за границей с детьми
Админко• 26 октября 2022
Дітям скільки років?
З 12 років документи тільки в присутності дітей подаються
автор Жена брата Админа • 26 октября 2022
Ответ дляАдминко
Дітям скільки років?
4 и 2
Подумывающая• 26 октября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
4 и 2
Ні, тільки законними представниками - батьки, усиновлювачі, опікуни.
Админко• 26 октября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
4 и 2
Ну ви ж розумієте, що доручення складається тільки в особистій вашій присутності. І це доручення повинно відповідати нашим законам.
Якщо складене на іноземній мові, то переклад повинен бути і переклад теж завіряти потрібно
І в міграційній службі може якась карга впертися і не прийняти
Блoшка-матрешка• 26 октября 2022
Ответ дляАдминко
Доверенность можно сделать в посольстве Украины в стране пребывания. Равно как и на паспорт документы подать
Подумывающая• 26 октября 2022
Ответ дляАдминко
Звичайно, не прийме. Бо за довіреністю паспорти не оформлюються.
Це все одно що ви свою маму за довіреністю шлюб укладати замість себе пошлете.
Админко• 26 октября 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Можна звичайно. Але далеко не факт, що автор живе в місті знаходження посольства. До нього їхати може їй як наприклад до Ужгорода, щоб подати документи на паспорт
Губной рояль• 26 октября 2022
Автор, не знаю як подати, але паспорт моєї дитини забирала інша людина за дорученням
Блoшка-матрешка• 26 октября 2022
Ответ дляАдминко
Ей в любом случае придётся туда ехать, чтобы сделать доверенность
Mira29-c3c3• 26 октября 2022
Ответ дляГубной рояль
Отримати можна .Подати -ні.
СовНарКом• 26 октября 2022
Вы можете сами в консульстве заказать детям загран.