ЯсноВидящая• 28 октября 2022
Порадьте хороший готель у Львові чи біля нього
із зачиненою стоянкою і далеко від аеродромів та інших потенційно небезпечних об‘єктів
40каградусная• 28 октября 2022
Я люблю джорж, там очень отмосферный люкс с камином, в самом центре, с видом на памятник Мицкевича. Но не уверенна, что он будет по бюджету, но я когда во Львове бывала, то всегда останавливалась там
Маша хороша• 28 октября 2022
Нам дуже до вподоби прийшлась Крива липа, центр, але затишно, багато кафе поряд, ціна гарна.
Але там немає стоянки, тим паче зачиненой.