Владислава-10b5• 28 октября 2022

Удалённая работа во время беременности. Подскажите пожалуйста.

Добрый день. Подскажите пожалуйста, может кто работала или работает удалённо во время беременности или декрета.
Хочу помочь мужу хоть как то, а то он бедный зашивается. У нас в городе в приоритете трудоустройства только переселенцы, если слышат что местный брать не хотят.
Подскажите пожалуйста, какую то работу.
Copy-Paste• 28 октября 2022
А що Ви до вагітності робили? Дивіться на те, де у Вас є навички. Бо Вам тут зараз нарадять в‘язати амігурумі чи код писати віддалено, але це ж все про певні уміння.

автор Владислава-10b5 • 28 октября 2022
Ответ дляCopy-Paste
До беременности я работала главным бухгалтером, но предприятие решили ликвидировать.
автор Владислава-10b5 • 28 октября 2022
Ответ дляCopy-Paste
Но сейчас с моим опытом работы в бюджетной области, бухгалтера не нужны.
Айпишница• 28 октября 2022
Ответ дляВладислава-10b5
Сейчас так почти везде и нет работы, вы пробуйте конечно, но я с марта удалёнку не могу найти
Папина дочка• 28 октября 2022
Відкривайте сайт оголошень, наприклад, work. ua, заходьте в розділ - дистанційно і обирайте. Вам МОЖНА як бухгалтеру взяти один-два ФОПа і вести їх. Таких ваканцій бачила декілька.
Copy-Paste• 28 октября 2022
Ответ дляВладислава-10b5
А чого не шукаєте в небюджетній сфері? Ви маєте освіту, кваліфікацію, тож віддалено зможетк виконувати свої обов‘язки. Спробуйте вести кілька ФОПів, наприклад, або знайти просто вакансію, що не передбачає постійної присутності в офісі. Багато волонтерських зараз проєктів та організацій, їм також потрібні бухгалтери
natacomin• 29 октября 2022
Ответ дляCopy-Paste
напевно тому що людина розуміє наскільки відрізняється бюджетна бухгалтерія від іншої бухгалтерії. Але дійсно пару ФОП можете пошукати для ведення.
Copy-Paste• 29 октября 2022
Ответ дляnatacomin
Дуже дякую за роз‘яснення.
Сарказму не треба, бо це було питання як питання, а не питання-докір)