Мамаша в бигудях• 2 часа назад

Умные купальники. У кого есть?

Попалась реклама загар без полосок, умный купальник. Типа через ткань загораешь, но не сгораешь спф 30. Стоит не дешево, поэтому хотелось бы реальные отзывы. Кто-то покупал, носил? Как они в носке?
ТебеОноНадось• 2 часа назад
Нет, но теперь хочу такой, как на третьем фото..

Місячне Сяйво• 2 часа назад
Теж бачила, але якось ну таке
Зрадорозганячка• 2 часа назад
Вы не так поняли. Это купальники, кому нельзя загорать, они с защитой идут
Показушница• 1 час назад
На алишке и тему такие же шикарные с такой же тонкой сетки в 5-7 раз дешевле.
автор Мамаша в бигудях • 1 час назад
Ответ дляЗрадорозганячка
Это вы не поняли. Там защита минимальная, но через него загораешь, на обгораешь, а аккуратный медленный загар.
якщо хочеться рівномірної засмаги — зверни увагу на суцільну модель розумного купальника, яка стала справжньою зіркою сонячних ванн.
Неваляшкина• 1 час назад
Я купую з spf 50, бо у мене на сонце алергія.
Це купальники, щоб не згоріти, шкіра під ними залишається світлою.

Є інші, які пропускають ультрафіолетові промені, колись бачила. Але не підкажу, бо мені такі не треба. Вони дійсно для загару.
Советчица Года• 1 час назад
Ответ дляМамаша в бигудях
У меня подруга в этом купила , не загораешь вообще в нем впаривают чтоб больше брали
Люблю пиво• 1 час назад
Ответ дляСоветчица Года
И я купила. Загорается через него очень даже. Там же сеточка мелкая. Есть, наверное, из плотной ткани, которые вообще не пропускают. Эти купальники пропускают. Я очень довольна
КошкинДом• 1 час назад
Ответ дляМамаша в бигудях
Бред....не верю в такое

автор Мамаша в бигудях • 1 час назад
Мнения разделились
Спасу мир• 1 час назад
Була в турі, у дівчини було два, один відомої марки з дорогих, інший українського виробника. Різниця в засмазі звісно є, але не обгоріла, ноги темніші за все тіло, перехід видно
КонФФетОшка• 1 час назад
Бачила в інсті у знайомої, питала, то вона сказала що дуже круто не згоряє, а легка засмага і що темнішає там де було завжди біле під звичайним купальником.
Купи слона• 1 час назад
У меня купальник дурной потаскун, потому-что верх почти одни веревочки и низ тоже веревочки из стрингов
Такие «умные» видела на других, но мне не комфортно на пляже в таком, отлично когда купальник самый минимальный)
Спасу мир• 1 час назад
Бля 10-11 тисяч за купальник?
Здуріли чи шо 😂😳
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Ответ дляНеваляшкина

А як можна згоріти під купальником?
Бандерівка• 1 час назад
Ответ дляСпасу мир
Бля 10-11 тисяч за купальник?
Здуріли чи шо 😂😳
Умный жеж😀
Неваляшкина• 1 час назад
Ответ дляПАЦАНКА О
А як можна згоріти під купальником?
Ви бачите на фото довгий рукав?
У мене, наприклад, алергія починається на згинах ліктів. У такому купальнику, як на фото, алергії не буде.
У звичайному на тонких бретелях - буде.
Ще такі з довгими рукавами часто використовують для серфінгу, в Австралії, наприклад. Там сонце жорсткіше.
Наизнанку• 1 час назад
В мене такий вже 5 років, ідеальний. З плюсів- немає білих слідів від купальників, загар повністю рівномірний під ним, переход лише на стегнах, але то мене не турбує. Не потрібно постійно мазатися кремами, можна спокійно ходити по місту, а потім на пляж без перевдягання. З мінусів- ціна, і всі фотки за кілька років в одному купальнику
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Ответ дляНеваляшкина
Ви бачите на фото довгий рукав?
У звичайному на тонких бретелях - буде.
При чому тут алергія?
Як можна згоріти під закритою тканиною купальника - попа, груди?

Неместная Я• 1 час назад
Ответ дляНеваляшкина

Ну а потім як буде виглядати, коли кисті рук загорілі, а рука біла, або шия біла, а обличчя загоріле ?
Неваляшкина• 51 минуту назад
Ответ дляНеместная Я
Я після 17:30 перевдягаюся у звичайний купальник, тоді потроху шкіра жовтіє.
А які ще варіанти для алергіка? Я і так о 10:30 вже йду з пляжу, і повертаюся туди після 16:30.
Обличчя під панамою не сильно темне теж.