БезПаспортаНеПродаю• сегодня в 00:04

Все блогеры в инстаграм как один поддержали Федорова

Это что за механизм такой?и даже жена Остапчука, улетевшая на пмж в Канаду
Борисфенка• 58 минут назад
Ответ дляКапитанльнаЯ
Дурна баба, ничего обо мне не знает и яд испускает, типично украинская ментальность. И чем вы лучше русни? Запомните , у народа такая власть которую он заслужил. Хоть сирський хоть казюльский, Федоров или Петров , ничего не поменяется, пока не поменяется народ.
От навіщо ви це пишете? Щоби що?
При цьому ви щиро ображається, що ніхто не оцінив вашу геройську присутність в Україні.
Блондинка таки?

Фізик-ядерщик заочно• 33 минуты назад
Какие же некоторые хохлухи продажние. За 500 грн поскакали поддерживать того, кого только по тик-току знают. Еще один шанс раскачать и без того убитую страну. А что же вы не вышли на майдан против зверей из тцк? Бесплатно не митингуется?
Борисфенка• 27 минут назад
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Хворенька??? Сирський і є батько ТЦК.
КапитанльнаЯ• 10 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Ок, ви повернулися в Україну. І що корисного зробили?
Вашій мамі щира повага.
Кстати, моя бабушка и есть завезенная кацапка в харьковскую область. Я ничего такого не зробила, делаю все то что и остальные люди.
Борисфенка• 6 минут назад
Ответ дляКапитанльнаЯ
А я ж вам про це і кажу - ви п´ята колона-непонімашка. Ви нічого не хочете розуміти, просто гарчите.
При цьому слізно просити ’Поясніть мені’. Ніхто вам нічого не буде пояснювати. Українці знають, чому українська нація і держава мають вижити. А ви вже якось потрудіться сама дізнатися.
куркулиха• 4 минуты назад
Ответ дляУси Пуси
Я вірю що в окопах мають бути мотивовані люди. І мотивація має бути фінансова в першу чергу я це пишу з початку війни. Коли ще черги у військомати стояли з бажаючих.
Тоді там майже нікого не буде. Відправляти тільки вмотивованих, а це одиниці, рівнозначно повній капітуляції