ЖонДуан• 28 октября 2022
Зняття доларової готівки в ПУМБ, комісія.
Дівчата, хто знімав в ПУМБ готівку у доларах.
Зняли 23$ комісії, хоча не попередили про комісію. Чи хто зіштовхувався, чи вдалося повернути?
Грошей не багато, але ПУМБ вирішив, що може не попереджати і розпоряджатися чужим майном. Якби попередили, не знімали б.
Своего не предлагать• 28 октября 2022
Никак не вернете. Комиссии прописаны в тарифах на расчетно-кассовое обслуживание, они не договорные и могут меняться. По-человечески сотрудник мог вас предупредить, но не обязан.
MarinkaRam• 28 октября 2022
Порезала их карту после этого, мало того, что в Европе лимит на снятие 300 евро в месяц, так этот козлюк, которому вечно мало комиссии с каждых 100 евро взял 20...
60 евро, итого 240 чистыми. Я её с психов порезала, пластик. Ублюдки.
ЖонДуан
• 28 октября 2022
Ответ дляMarinkaRam
Ох. Мені навіть уявити страшно як ви пережили таке. Чесно. Я за 23$ психую. Бо 1000 грн для мене це не маленькі гроші.
MarinkaRam• 28 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
Та, никак взяла ножницы и почикала её на фиг)) бессовестные они.
ЖонДуан
• 28 октября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Як так? Повинні ж попереджати за таке, а якщо я не хочу платити 23$ то і знімати не буду.
ПУМБ 💩банк
Війна в країні, а вони грабують своїх.
ПУМБ 💩банк
Війна в країні, а вони грабують своїх.
ЖонДуан
• 28 октября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Ограничение га снятие - это к Нацбанку
До чого тут обмеження на зняття до комісії про зняття готівки?
ЖонДуан
• 28 октября 2022
Ответ дляMarinkaRam
Якби не зарплатний проект то і я би з ними не зв’язувалася.
А так накопили трохи грошей, купили долари у них, а вони ще і грабують. В гривні переводити не дають, за зняття комісія. Просто пздц
Своего не предлагать• 28 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
ПУМБ 💩банк
Війна в країні, а вони грабують своїх.
ПУМБ 💩банк
Війна в країні, а вони грабують своїх.
Почитайте договор, в нем есть ссылка на тарифы на сайте банка, вы с ними должны ознакамливаться самостоятельно.
ЖонДуан
• 28 октября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Договор про картку?
Так вони не дають часу ознайомлюватися. Швидше-швидше, люди в черзі починають психувати.
Я зрозуміла, що це за щось взялося грошима. Краще так. Але все одно обідно.
Своего не предлагать• 28 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
Договор про картку?
В какой очереди? Договор на открытие счета с вами подписывает менеджер, никто в спину не дышит, тарифы есть на сайте, можно дома спокойно посмотреть. Я не очеловечиваю банки, но вы должны понимать, что это не благотворительная организация, бесплатных услуг там нет.
ЖонДуан
• 28 октября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Менеджер в банку відкриває, але коли оформляли то був 1 менеджер і велика черга до неї.
Я розумію, що це не благотворительная установа. Но і я не на депозит клала гроші, це були мої гроші, які я заробила, купила долари і хотіла зняти. Так само я могла купити в будь-якому обміннику без комісій. А так вони користувалися моїми грошима і за це ще і комісію зняли.
МатьЧасть• 28 октября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Там дело не в договоре.было 2 снятия в месяц без процентов. С сентября они ввели на снятие 1%,не оповестив при этом.
КрестьянинДиор• 28 октября 2022
Вы снимали в кассе? Это деньги на карте валютной лежали? Илито трехмесячный депозит у вас закончился?
Укуси меня• 28 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
автор, а вы в кассе или с карты снимали?
ЖонДуан
• 28 октября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
У касі з валютної карти знімала. Картка була віртуальна змусили зробити пластикову.
Ні, купувала онлайн ще до початку війни.
ЖонДуан
• 28 октября 2022
Ответ дляУкуси меня
В касі з картки.
Укуси меня• 28 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
В касі з картки.
дякую, не приємно, перекажу чоловікові,
він щось поклав на доларову карту Пумба як раз саме перед війною, думаю, він і не знає про такі комісії
ЖонДуан
• 28 октября 2022
Ответ дляУкуси меня
дякую, не приємно, перекажу чоловікові,
Вони ці комісії ввели з вересня.
MarinkaRam• 28 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
А почём у них евро, сдать хочу. Что-то меня курс пугает блин.. Я покупала дорого и я лох теперь :(
MarinkaRam• 28 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
ПУМБ 💩банк
Війна в країні, а вони грабують своїх.
ПУМБ 💩банк
Війна в країні, а вони грабують своїх.
Так то ж Ринатик, ему то что до нас :(
ЖонДуан
• 29 октября 2022
Ответ дляMarinkaRam
Так то ж Ринатик, ему то что до нас :(
Нікому до нас діла немає. Ми не потрібні там де народилися.
Так хочу звідси поїхати. Але я не можу жалітися, бо є люди у яких ще гірше становище.