Ушла и Пришла• 29 октября 2022
а ви подорожуєте Україною з дітьми під час військового стану?
Маю на увазі більш-менш безпечні райони (центр, захід). Хтось їде під час осінніх канікул у Карпати, наприклад, чи ще кудись. Мені якось боязко.
Стеклянная мышь• 29 октября 2022
Знайомі залишили дітей 11 та 15 років самих і поїхали в Чернівці відпочивати. Ми з чоловіком спантеличені.
Ушла и Пришла
• 29 октября 2022
Ответ дляФигура мечты
А чого боязко в Карпати їхати? Ви де живете?
Київська, оце думаю чи їхати,
Чебурастик• 29 октября 2022
Я думала поїхати, а потім порахувала скільки я потрачу та передумала.
МощныйШива• 29 октября 2022
Хотілось би в Карпати, але як порахували тільки дорогу туди і назад, передумали. Ми за ці гроші в Єгипет літали
Фигура мечты• 29 октября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Київська, оце думаю чи їхати,
А чого не їхати?
Ушла и Пришла
• 29 октября 2022
Ответ дляФигура мечты
А чого не їхати?
та блокпости між областями і все таке... чи цього вже зараз менше? і на дорогах спокійніше?
Лыжи со вспышкой• 29 октября 2022
Ответ дляМощныйШива
Потягом наче недорого. Наприклад до Іванова-Франківська, а далі автобусом до Яремче чи далі
Фигура мечты• 29 октября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
А шо вам ті блокпости зроблять? Чи у вас параша паспорт?
Ушла и Пришла
• 29 октября 2022
Ответ дляФигура мечты
та розумію, що нічого, але як їжак скукожилась під час війни і не можу себе розслабити, всі почуття якісь загострені.
Гомосноб• 29 октября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Ми їздимо запоріжжя-хмельницький через Київ чи ні, коли як. По часу в дорозі - як у мирний час. Блокпости є, звичайно. На дорогах нормально.
Їдьте, не бійтеся за дорогу.
Я дитину у вересні в табір відправила на Закарпаття. Теж переживала чи варто, бо ситуація нестабільна у Запоріжжі. Чоловік сказав, що якщо що -то нам всім у той бік. А він вже там буде .
Так і вийшло. Поки був треш у Запоріжжі, жили поряд з дитиною
Їдьте, не бійтеся за дорогу.
Гомосноб• 29 октября 2022
Але це не відпустка була. Ситуація загострювалась і одна дитина поїхала до табіра, інша була у батьків в Києві. Так вийшло, а подорожувати-ні не їздимо зараз, бо не на часі.
МощныйШива• 29 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Нам на 4-х дорога 16 тис, потяг + маршрутка. 1500 потяг+500 маршр. 2000×4×2.
Не готова стільки витрачати лише га дорогу