Дитина зараз в 11 класі української школи та в польському ліцеї на 2 курс. Надалі стає зрозуміло, що тягти дві школи дитина не в змозі. Якщо залишатись в польському ліцеї, то вчитися більше на 2 роки. Повертатись в Україну плануємо після війни. Як вирішили питання ті, хто має дітей такого віку і наразі в Польщі?
Результат:
вже голосів:
9 (37.5%)
2-в українській тільки
7 (29.17%)
1-в обох школах
5 (20.83%)
5-тиц
2 (8.33%)
3- в польській тільки
1 (4.17%)
4-свій варіант
ku4eravaku4erava• 30 октября 2022
Украинскую тянуть и сдавать зно, а польскую оставить на просто так...что б учить язык, может останетесь в Польше, все равно за учебу в польском вузе платить даже если закончите школу Польше,