Сижу на стуле• 30 октября 2022
Торт макрон такий самий, як наполеон, тільки іде без яєць
Запретный фрукт• 30 октября 2022
Ответ дляПуГоФФка
Тю, чего то подумала про Макрона
Правильно подумали, развейте мысль....дальше, углубьте и расширьте)
ПуГоФФка• 30 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Развивайте если вам надо
Аленький носочек• 30 октября 2022
Ответ дляlenakarp
Можно рецепт???))
за этим - к бабушке Брижит))
Сижу на стуле
• 30 октября 2022
Ответ дляВеснушка
Тонкий английский юмор?)
Український)))
66сезон666серия• 30 октября 2022
Ответ дляПуГоФФка
Тю, чего то подумала про Макрона
І не помилились, здається
Сижу на стуле
• 30 октября 2022
Ответ дляГага Газу
Що з Макроном не так? Вони дуже допомагаюиь зараз, лиш без піару.
Ви серйозно?
Гага Газу• 30 октября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Ви серйозно?
Так. Ви ж з гумором, а я серйозно. Багато всього просто не озвучують змі, ще з середини серпня я впевнена в їх допомозі , бо особисто спілкувалася тіпа з франц.волонером, так назвався, а насправді комендант цивільної оборони одного з вел.фр.міст. Привіз тоді нам фури всього для фронту і для населення. Був у Бучі, Ірпені, подивився вск , його висеовок що укр.армія зробила під Києвом неймовірний подвиг ,сам він в минулому натівський офіцер десант(це він своїм товаришам писав про Бучу у франц.групі, куди додав мого чоловіка, однодумця по хоббі, тоді ми дізналися з ким мали справу). Знову готує поїздку до нас, збирає серйозні донати на громадських заходах у Франції для ЗСУ
Накладная• 30 октября 2022
Сьогодні тут бачу день ’готовки’ без яєць, то пончики, то Наполеон
Макрон