Сижу на стуле• 30 октября 2022

Торт макрон такий самий, як наполеон, тільки іде без яєць

Сегодня сержусь• 30 октября 2022
Не чула про такий торт...
Очень-очень• 30 октября 2022
ПуГоФФка• 30 октября 2022
Тю, чего то подумала про Макрона
lenakarp• 30 октября 2022
Можно рецепт???))
Запретный фрукт• 30 октября 2022
Через чур тонко)
Неуловимый Джо• 30 октября 2022
Запретный фрукт• 30 октября 2022
Ответ дляПуГоФФка
Тю, чего то подумала про Макрона
Правильно подумали, развейте мысль....дальше, углубьте и расширьте)
ПуГоФФка• 30 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Развивайте если вам надо
Аленький носочек• 30 октября 2022
Ответ дляlenakarp
Можно рецепт???))
за этим - к бабушке Брижит))
Очень-очень• 30 октября 2022
«Макронить»- звонить по поводу и без
Я супер-пупер• 30 октября 2022
Уже баян
Веснушка• 30 октября 2022
Тонкий английский юмор?)
автор Сижу на стуле • 30 октября 2022
Ответ дляВеснушка
Тонкий английский юмор?)
Український)))
Гага Газу• 30 октября 2022
Що з Макроном не так? Вони дуже допомагаюиь зараз, лиш без піару.
66сезон666серия• 30 октября 2022
Ответ дляПуГоФФка
Тю, чего то подумала про Макрона
І не помилились, здається
Соня-сонятко• 30 октября 2022
Макрон без яєць
Да, воно ж таке незрозуміле
автор Сижу на стуле • 30 октября 2022
Ответ дляГага Газу
Ви серйозно?
Гага Газу• 30 октября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Ви серйозно?
Так. Ви ж з гумором, а я серйозно. Багато всього просто не озвучують змі, ще з середини серпня я впевнена в їх допомозі , бо особисто спілкувалася тіпа з франц.волонером, так назвався, а насправді комендант цивільної оборони одного з вел.фр.міст. Привіз тоді нам фури всього для фронту і для населення. Був у Бучі, Ірпені, подивився вск , його висеовок що укр.армія зробила під Києвом неймовірний подвиг ,сам він в минулому натівський офіцер десант(це він своїм товаришам писав про Бучу у франц.групі, куди додав мого чоловіка, однодумця по хоббі, тоді ми дізналися з ким мали справу). Знову готує поїздку до нас, збирає серйозні донати на громадських заходах у Франції для ЗСУ
Накладная• 30 октября 2022
Сьогодні тут бачу день ’готовки’ без яєць, то пончики, то Наполеон
Макрон