Боже,что у этих людей в голове,как можно радоваться смертям невинных людей,детей,стариков
Жахливий малюнок - особливо калужа крові і мертва людина, і це дитина молодшого шкільного віку.
Вони їх зомбують вже давно - з 2014, з дитячих садків. У мене знайомі там жили, дітей 4-5 років одягали у військоий одяг і вже у 2015 вони вчили текст типу ’повертайся живим’.
Ответ дляСлюда
Доречі, цей малюнок чітко видає їх справжні наміри - вбити українців, там не намальовано ’щасливий , звільнений український народ’ , тобто не зображено мети ’героя’, бо всі вони знають справжню мету - вбити .
Ответ длячаревна
Так им и надо, пусть их дети живут в злобе, нищите и злорадстве.
А наши дети будут рисовать наш флаг, калину, синичек, поля подсолнухов.
МЫ УКРАИНЦЫ!!! МЫ НАЦИЯ!!! МЫ СВОБОДНЫЕ!!!
Туалет сука у дворі у цієї Соні. Блять, у нас в місті бачила таке в 90-х, в історичному центрі і то, він вже не працював. Бо вода була у всіх і є.
Немає до дітей тих умілєнія. Потенційні фашисти.
Ответ длячаревна
100% , мій малює прапори, байрактари, герб та пише Слава ЗСУ! Хоча, за їх логікою мають бути трупи русні...
Ответ дляZelenkа
То не гріх, то Справедливість. Тут всі такі
Та я розумію, я за них не шкодую, як будь-яка мати хвилююсь за обратку на дитину. Якщо й кляну то кажу нехай око за око , зуб за зуб, щоб їм повернулося їх же зло, ну максимум можу повернення сторицею побажати.
Хоча й не спец у цьому та боюсь
А так жалю ні до кого з них немає і в хороших руських не вірю
Хоча й не спец у цьому та боюсь
Ответ дляLidiyaZi
Блін, ви мене підставили(((( стараюся не слати прокльони, тим більш дітям і тут відкрила цю мазню
Господи, вибач, грішна.
Я раньше тоже ещё думала мол дети то ни в чем не виноваты,но похоже эта нация напрочь отбитая,уже с детства их приучают к ненависти к другим нациям и мнимым врагам