Боже,что у этих людей в голове,как можно радоваться смертям невинных людей,детей,стариков
Ответ дляLidiyaZi
Та я розумію, я за них не шкодую, як будь-яка мати хвилююсь за обратку на дитину. Якщо й кляну то кажу нехай око за око , зуб за зуб, щоб їм повернулося їх же зло, ну максимум можу повернення сторицею побажати.
Хоча й не спец у цьому та боюсь
А так жалю ні до кого з них немає і в хороших руських не вірю
Хоча й не спец у цьому та боюсь
Та годі вам, є. Не треба ставити на всіх клеймо. Там є думаючі люди, яким не по щастило і народились в рососії. Їх овер мінімал, але є. Я знаю 2-х.
Ответ дляЛерка20
Я раньше тоже ещё думала мол дети то ни в чем не виноваты,но похоже эта нация напрочь отбитая,уже с детства их приучают к ненависти к другим нациям и мнимым врагам
Чмоні, самиці, лічинки, орки, орчині, орчата. Це ще лагідно, а так то після смерті наших дітей будь-який варіант лагідний. Я вже мовчу що кожен загиблий українець чиясь дитина.
Ответ дляLidiyaZi
Блін, ви мене підставили(((( стараюся не слати прокльони, тим більш дітям і тут відкрила цю мазню
Господи, вибач, грішна.
Ненавидіти москалів та їх виродків - це не гріх. Це спасіння для наших нащадків.
То батьки наші нагрішили, зрадивши пам´ять предків. Ми тепер несемо цю покуту.
Ответ дляZelenkа
Звісно є, але для мене вони персони яких я не хочу чути , бачити, знати. Якщо вже вони такі хороші, то мають відноситися до цього із розумінням. Тим більш довіри до жодного ніколи не буде, що у тій чорні душі Бог зна. Частіше за все вони хороші бо розумні і обрали вірну сторону вчасно і все.
Ответ дляklux
а мой самолеты и летящие с них бомбы ((
Мій танки багато малював раніше - було багато у нашому місті. При тому що був переляк від винищувача і ормади вертольотів ( на Херсон тьма летіла 24 лютого в нас над головами) , але жодного літака не малював. Спочатку танкові бої - розбиті русняві і наші красені з прапорами ( було боляче дивитися на ті баталії що дитина малювала ден за днем), а зараз вже символіку більше та дрони, байрактари але трупів не малював руснявих... нехай малюють - вони так стрес проживають свій
Ответ дляLidiyaZi
Навіть нічого додати.
Ответ дляLidiyaZi
Хороший думающий русский - тот, кто пошел и пострелял плохих. Или давно свалил с рашки и теперь выступает на антивоенных и антипутлеровских
Все, кто продолжает там жить, платить налоги, тратить деньги и спонсировать войну - хреновые тупые рашики
Ответ дляklux
Знаю про таких, вони в Казахстані, і там в якомусь русі приймають участь.
Ответ дляLidiyaZi
Да, и танки ((((
Трупы тоже не рисует
Ответ дляrybka21
Я не бачу звідси, що там в Казахстані.
Мова про сестру моєї похресниці. Вона з початку війни висловлювала нам підтримку, а згодом поїхала з росії. Жила в Томську.
я отсюда тоже мало что что вижу, но, к счастью, есть инет )))
Вот, уже который месяц жду значимой активности думающих русских
Ответ дляrybka21
Якби то була моя родичка, я б знала трохи більше, напевно.
подозреваю, что просто знать там особо нечего
Но в целом люди, которые свалили с рашки в самом начале - молодцы. Не побоялись что-то изменить хотя бы в своей жизни
а вот эти крысы, которые просидели 7 месяцев и драпанули под чмобилизацию - фу блин, матов не хватает. И орут, что они думающие люди, спасите-помогите
Ответ дляklux
Я подробиці не питала. Похресниця сказала нещодавно, що сестра з чоловіком та дитиною поїхали до Казахстану і там в чомусь приймають участь проти війни.
Ответ дляklux
Ну не скажи,знаете сколько в Европе запутинцев,у меня сестра недавно из Берлина приехала,сама лично таких видела ,только что же они тогда делают в такой загнивающей и недружественной Европе,а не в своей ’Великой’ прекрасной Рашке
_Galina_Viktorovna• 30 октября 2022
Цей малюнок з покинутої росіянами позиції на харківщині. Кацапське дитинча пише своєму солдату - когда я вьірасту, я буду таким, как тьі. Воно вже зазомбоване на вбивства, знущання, мародерство. Нація виродків.