Стекловыжималка• 30 октября 2022
Вопрос, к тем кто уехал, вам мужья подарки на д.р передавали?
В целом, вот и весь вопрос.
Результат:
вже голосів:
39 (52.7%)
Результат
15 (20.27%)
Нет, только на словах
8 (10.81%)
Перевел деньги
7 (9.46%)
Да, передавал
4 (5.41%)
Вообще ничего, забыл
1 (1.35%)
Другой подарок
очки_ннадо• 30 октября 2022
Які високі у вас відносини
. В країні війна а вони про подарунки думають…
Меня прет))• 30 октября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Які високі у вас відносини
А про що думати? Проживання в різних країнах ще не знімає з чоловіка його обов´язків
Печенюшка• 30 октября 2022
Я приїжджала до нього і ми разом святкували наші дні народження ( вони в нас поруч). Я йому привезла подарунок, а він мені запропонував самій обрати)
очки_ннадо• 30 октября 2022
Ответ дляМеня прет))
Прекрасно тепер розумію тих чоловіків які відправили своїх попрошайок за кордон а самі познаходили собі нормальних і адекватних дівчат))).
Меня прет))• 30 октября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Взагалі то потім самі до сім´ї приїхали
очки_ннадо• 30 октября 2022
Ответ дляМеня прет))
Взагалі то потім самі до сім´ї приїхали
Не всі вже сім‘ї вже будуть разом…
Майданщица• 30 октября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Які високі у вас відносини
Так, любимо один одного і піклуємося, а у вас неначасі?
А як вам весілля під час війни, теж неможна?
Ви дивна
Дикая Роза• 30 октября 2022
Ответ дляМеня прет))
Точно. Жена себе за границей опу греет, ребенка спасает, а мужик здесь лавирует между обстрелами и военкоматами и пусть о подарках думает. Это ж его ОБЯЗАННОСТЬ
оксюморон• 30 октября 2022
Ні, в мене його карти, сама купила, а от на річницю передав, бо був вже куплений, але сама річниця на перші дні війни припала і не встиг подарувати. Як тільки зміг, то передав.
Меня прет))• 30 октября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Не всі вже сім‘ї вже будуть разом…
Хто захоче, той буде, інші завжди знайдуть привід для розлучення
Майданщица• 30 октября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Ви зла, бідна душею, тому і самотня.
Шкода вас, але свій шлях ви обрали самі
Меня прет))• 30 октября 2022
Ответ дляДикая Роза
Дружина займається вихованням дітей, чоловік працює і їх забезпечує
Дикая Роза• 30 октября 2022
Ответ дляМеня прет))
А ну да, ну да
очки_ннадо• 30 октября 2022
Ответ дляМайданщица
Ви зла, бідна душею, тому і самотня.
Шкода вас, але свій шлях ви обрали самі
Де я писала що самотня?
Просто я самодостатня, тому не розумію таких жінок як ви
Майданщица• 30 октября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Де я писала що самотня?
Самодостатня?
Це ви про себе?)
очки_ннадо• 30 октября 2022
Ответ дляМайданщица
Самодостатня?
Це ви про себе?)
Ну не про вас же. Вам подарунки важливі а не відношення до вас чи вчинки. Про якусь людяність і розуміння по відношенню то тих хлопців що зараз нас захищають я вже взагалі мовчу… Мені в такий час навіть в голову не приходить чекати якийсь подарунок від чоловіка.
Меня прет))• 30 октября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Чоловік не дарує вам подарунків? Навіть просто так, не обов´язково на ДН
очки_ннадо• 30 октября 2022
Ответ дляМеня прет))
Дарувати подарунки і чекати подарунки в такий час - це різні поняття. Але вам нажаль цього не зрозуміти.
Меня прет))• 30 октября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Зараз, як і завжди- час жити, іншого шансу у вас не буде. Яким чином подарунки, відпочинок чи приємно проведений час заважають війні?
Майданщица• 30 октября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Самодостатня і розумна людина не самостверджується таким чином, як ви тут.
І про нормальні стосунки ви не маєте жодного розуміння.
Хочете тішити себе, будь ласка)
Що ви демонструєте, так тількі свою дурість
Хочете тішити себе, будь ласка)