Джавеліна• 30 октября 2022

За скільки часу з А1 можна дойти до впевненого В1, англійська.

Анти-аноним• 30 октября 2022
Я бы за месяц. Но это я)
Вредняжка• 30 октября 2022
Зависит от вашего желания. Знаю людей, которые годами учили и толку ноль и которые выходили за пару месяцев
автор Джавеліна • 30 октября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Я бы за месяц. Но это я)
Геніальна, напевно)
Анти-аноним• 30 октября 2022
Ответ дляДжавеліна
Геніальна, напевно)
Ну почему) просто мне нравится язык и есть стимул.
В танке• 30 октября 2022
залежить выд мотивації, приблизно можна 1 рівень за 3 міс хардворкінг. Але я з В1 до В2 хочу і все ніяк (правда мотивації немає)
Бабушка мороз• 30 октября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Я бы за месяц. Но это я)
Ага, а С1 за два
Вам телефонограмма• 30 октября 2022
6 месяцев
КвартираЧья• 30 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Ага, а С1 за два
Лол
Анти-аноним• 30 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Ага, а С1 за два
Нет, до С1 у меня нет мотивации:)
Мира всем• 30 октября 2022
Хто ж вам відповість на це питання? Залежить від купи факторів. Ваша мотивація, здібності, час, який можете виділити і т. д.
Ванна Тазиковна• 30 октября 2022
ну у школі 11-12р навчають до В1
Iulia2310• 30 октября 2022
Залежить від розумових даних, мотивації, людей поряд. 1,5-2 роки я ю сказала. Мова має влягтися в голові. Хіба що Ви живете 24/7 з людиною англомовною, тоді можливо буде швидше набагато)
Гладиолус• 30 октября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Просто удивительно, что вы еще не достигли уровеня С1 при таких то способностях
Тантрический кекс• 30 октября 2022
Принято считать, что за полгода учебы по два занятия в неделю на курсах по британским учебникам человек вырастает на 0.5 балла. Но на практике - кто как.
Анти-аноним• 30 октября 2022
Ответ дляГладиолус
Мне не надо С1:)
Гладиолус• 30 октября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Мне не надо С1:)
Так я так понимаю и B1 вы еще так и не освоили
Анти-аноним• 30 октября 2022
Ответ дляГладиолус
В1 есть
Фильмы, книги и всевозможный интертеймент в оригинале гораздо интереснее, совершенно по другому воспринимается, нежели с дурацким переводом.
Гладиолус• 30 октября 2022
Ответ дляАнти-аноним
В1 есть
Ага- ага
Цыбулька• 30 октября 2022
У меня б1. Но у нас преподаватель в техникуме была классная-она любила свой предмет и нас мотивировала. Английский ,довольно таки, лёгкий язык. Это я с немецким сравниваю))).
Коварная Зая• 31 октября 2022
Чесно? До 2х років точно!
П.С. викладач, репетитор англ
Люблю Поумничать• 31 октября 2022
В кращому випадку (мотивація, час, гарний викладач, багато часу) рік-півтора.
Жена сантехника• 31 октября 2022
Ответ дляДжавеліна
Геніальна, напевно)
нет, наверное, знала до этого, подтянула просто.
ХвостПистолетом• 31 октября 2022
Ну, розказувати можна багато. Але є підрахунки міжнародних сертифікацій. Один рівень - близько 100 годин навчання, саме навчання. За умови, що не робите великих перерв. Бо раз на тиждень по годині без жомашру - великі перерви. Теоретично за місяць можна, але це взагалі не працювати, нічим не займатися, тупо по 5 годин... Ну, не факт.
Найімовірніше з хорошим викладачем, комплексна методика - місяці три. Двічі на тиждень + домашки, повторювати слова, слухати щось чи дивитися англійською паралельно за рекомендаціями вчителя
Жена сантехника• 31 октября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Мне не надо С1:)
да понятно, при такой гениальности, оно бы уже само дошло до С 1.
ХвостПистолетом• 31 октября 2022
Ответ дляЖена сантехника
Не з А1 точно
Віталіна мальвіна• 03 ноября 2022
Якщо займатися багато з репетиторами, (я би обирала на букі), то доволі швидко