ОдинРазНадетое• 30 декабря 2024
В кого англійська B1-B2 - як займаєтесь?
Порадьте сайти, книжки
Почемучка• 30 декабря 2024
Я давно вже не займаюсь, але часто читаю англ коменти в інсті, ютубі, дивлюсь нетфлікс
ТаЕщеОптимистка• 30 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Да тоже смотрю нетфликс по анг мне уже пофиг чи по анг чи по русс укр
Говорю-балакаю• 30 декабря 2024
Англійська B2. Ніяк не займаюся взагалі. Просто на роботі використовую останні n років. В мене французька b2 за 2,5 роки з 0. Тут займаюся дуже багато: курси вечірні, підкасти, серіали, граматика, твори пишу, говорю.
ОдинРазНадетое
• 31 декабря 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
це у Вас вже С1 як мінімум
ТаЕщеОптимистка• 31 декабря 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
це у Вас вже С1 як мінімум
Я проходила в универе тест что-то сказали какой-то proficient, я хз. Свободно говорить могу