Доброе утро девочки
Наталья-Реся• 31 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Аааа, поняла, то це сінабон? Поназивають, бляха, а ти думай)))
Мені 52, тільки рік тому дізналася, шо то таке, причому бачила в продажах і не звертала уваги
Sergeevna-a227• 31 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Моннинг
Мне нужно идти голову мыть, а то вдруг что, а я с немытой головой
Я уже помыла, крашусь...на работу все таки надеюсь попаду сегодня. Мне на метро, я не спешу...
Леди на мопеде• 31 октября 2022
Ответ для Просто я
Так это мощнее самого мощного успокоительного
Мы с мужем вчера вечером успокоились слегка))
Просто Галюня• 31 октября 2022
Дівчатка, у вас теж додаток тривога на годину вперед тривогу показує , у мене замість 7:22 пише 8:22?
Ответ дляНаталья-Реся
Бляха-муха, в шкільній столовці таке було, і у мене в дворі пекарня ще з 60-х років.
А яка у них ’плетьонка’, маком посипана. Дівчата, її можна захавати, поки несеш додому.
Майстерня домашнього текстилю• 31 октября 2022
Ответ дляzoryana_89
Пам‘ятаю вашу тему😊
Покажіть, яку будку котику зробили!?
Ось таке, пізніше обтягну ще будівельною плівкою. Але ми зараз шукаємо інше житло, може й не треба буде, зможе з нами жити.
Ответ для Просто я
Привильно. Дити, то таке. Главное кота вовремя накормить
А шо діти, я це не їм, то не їм, зараз не їм. А кіт їсть все і всігда.
Леди на мопеде• 31 октября 2022
Ответ дляlilykas
Смакота!А что там возле хлеба?Пончики?
Нет, это кайзеровские булочки из велмарта