Посудомойка• 31 октября 2022
Мультизлакова каша шкідлива?
Чула її ще називають клейовою кашею і рекомендують викинути відразу.
Чому?
Блондинка в Шоколаде• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Усі каші та супи,це непотрібна їжа,як цукор,мука та багато іншого.
каши это же сложные углеводы, они полезные
Советчица Года• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Мода на еду совсем мозги выключила.
Каши им уже не полезные.
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Давно вже це фігня
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляСоветчица Года
Мода на еду совсем мозги выключила.
Каши им уже не полезные.
Це не мода а здоров´я
Посудомойка
• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Це ваша особиста думка чи можете поділитися ресурсом, де інформація подана саме таким чином?
Советчица Года• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Це не мода а здоров´я
Это мода, которая пройдёт, перекинетесь на что-то другое.
Хорошее питание, разнообразное и сбалансированное продуктами природного происхождения. В том числе и крупами.
Сегодня не целуюсь• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Неправда
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляСоветчица Года
Ні
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Повно
Посудомойка
• 31 октября 2022
Якщо відкинути радикалізм, чи дійсно ця каша чимось шкідлива?
Белый Лосик• 31 октября 2022
Автор, якщо це пластівці мультизлакові, то це фігня. А якщо реально мультизлакова каша...я таких просто не бачила, всі крупи мають різний час приготування і абсорбацію, але по ідеї просто суміш готових каш не має становити нічого поганого.
Бабулька• 31 октября 2022
Плюшевая дыба• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Ну, якщо мова про манну кашу і суп на зажарці з ’вермЕшеллю’ - то да, я з вами згодна. А якщо з´їсти порцію ячки з запеченим м´ясом, гарбузовий крем-суп, шпинатний, гороховий і тд - то тут ви перегнули, бо це корисно, що б ви там не начитались)) Перловка, гречка і особливо ячка настільки корисні, що дієтологи радять їсти ячку, наприклад, тричі на тиждень.
Советчица Года• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Ну тогда считается что не стоит употреблять слишком обработанные такие каши, типа в них ничего полезного. Если овсянку, то Оту дубовую, которую нужно варить подольше.
А еще слыхала про отказниц от овсянки, типа скачек инсулина с утра, зачем это надо.
Появились еще кетодиетчицы, отрицательницы круп.
Ой этих сект😄
Интуитивное питание наилучший вариант как по мне, единственное, чтобы более менее чистое, без транс жиров, колбас и все такое.
Ой этих сект😄
Посудомойка
• 31 октября 2022
Ответ дляБелый Лосик
Це як дрібно подріблені злаки. Така сама на вигляд як кукурудзяна крупа.
Не пластівці.
Я знаю, що кукурудзяна не найкорисніша, але от щоб викинути і ні-ні, здивувало.
Я люблю банош і цю мультизлакову люблю так само готувати.
Не пластівці.
Советчица Года• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Перше попавше
О, я знала что вы кетодиетчица.
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Нащо булькать у воді ті овочі,зробіть на пару,на грилі,теж саме,без води,от що ? Швидко та дієтично.
Советчица Года• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Перше попавше
Источники конечно у вас солидные, кубньюз, чипс 😄
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляСоветчица Года
О, я знала что вы кетодиетчица.
Ні я за професією маю виглядати тонкой и звонкой,а не колобок 70 кг.
Советчица Года• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Я и с кашами вешу 49 кг) тонказвонкавынаша
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляСоветчица Года
То у гуглі вбила та й все) а є цілі статті,книжки.Спробуйте,вже ніколи не захочете по іншому.
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляСоветчица Года
То я 52,та вже дискомфорт був,сиділа на детоксі.
Сегодня не целуюсь• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
А если нет ни гриля, ни пароварки?
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
А если нет ни гриля, ни пароварки?
У мене також нема) роблю у формі на сковорідці на пару,та й все
Плюшевая дыба• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Так я не хочу пхаться сухими овочами. І гарбуз я терпіти не можу, шпинат так само, а гарбузовий суп - один з найулюбленіших. До того ж, є ще таке поняття, як comfort food - от я приходжу з роботи, мені хочеться гарячого, рідкого, прогріваючого, а не парену моркву без смаку. Коротше, у всіх свої побажання, їжте, як любите ви, але не треба бути такою категоричною