Посудомойка• 31 октября 2022

Мультизлакова каша шкідлива?

Чула її ще називають клейовою кашею і рекомендують викинути відразу.
Чому?
автор Посудомойка • 31 октября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
А если нет ни гриля, ни пароварки?
Енергія сонця завжди у вільному доступі
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляTammy21
Нещодавно подсіли на КЕТО чи безглютен?
8 років так живу,без краю щаслива та всіх своїх перевела,дякують досі.
Tammy21• 31 октября 2022
Ні. Не шкідлива. Не має ’не сочетаемых’ продуктів.
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Так я не хочу пхаться сухими овочами. І гарбуз я терпіти не можу, шпинат так само, а гарбузовий суп - один з найулюбленіших. До того ж, є ще таке поняття, як comfort food - от я приходжу з роботи, мені хочеться гарячого, рідкого, прогріваючого, а не парену моркву без смаку. Коротше, у всіх свої побажання, їжте, як любите ви, але не треба бути такою категоричною
Вони не сухі ,на пару чи грилі а як жарені тільки без олії.
Tammy21• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Важко повірити, але ок. Нехай буде секта зі стажем. Я тільки не розумію, що ж вас досі не попустило.
Сегодня не целуюсь• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Енергія сонця завжди у вільному доступі
Какая энергия солнца?
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляTammy21
Це вже стиль життя,як спорт! Ти вже не можеш по іншому,я створила свою групу,успішно керую нею,всі дякують.
Белый Лосик• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Це як дрібно подріблені злаки. Така сама на вигляд як кукурудзяна крупа.
Не пластівці.
Я знаю, що кукурудзяна не найкорисніша, але от щоб викинути і ні-ні, здивувало.
Я люблю банош і цю мультизлакову люблю так само готувати.
Ясно. Я просто таку ніколи не бачила :) чому кукурудзяна не корисна?
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляБелый Лосик
Суцільна крохмалка
Ягодка опять• 31 октября 2022
Хто таке на кашу каже? Не чула такого
Советчица Года• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Ааа, ясненько, мы к вам не пойдем.
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляСоветчица Года
Ааа, ясненько, мы к вам не пойдем.
То я вас не запрошую,ви не моя аудиторія,до мене йдуть дівчата,для яких це можливість звільнитися від залежності,від їжі,а у вас тільки розмови про неї.
автор Посудомойка • 31 октября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Какая энергия солнца?
Особливо просвітлені уже давно відійшли від парових страв і перейшли на енергію сонця. Це все, що потрібно людину. Їсти - шкідливо, потрібно вбирати у себе енергію, яку дає сонце.
Є такі теорії.
Але я й гадки не мала, що адепти такого способу харчування завітають у мою тему.
Белый Лосик• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Суцільна крохмалка
Всі вже зрозуміли, які у вас погляди на їжу
Советчица Года• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Так да, я не ваша аудитория, у меня нет зависимости от еды, и не от чего избавляться.
Ваша аудитория ведомые лапшелюбители на уши.
Tammy21• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
О, тепер я вам не вірю. Я якби знаю, що таке бізнес, там на 100% задоволення клієнтів вийти неможливо аж ніяк. Не важливо крупний-то бізнес, чи ніша.
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Є такі теорії.
Я дуже рада,що зможу щось донести до аудиторії,можливо хтось всеж таки збагне,що їжа,це просто їжа,почує мене,я зможу також направити,допомогти звільнитися.
автор Посудомойка • 31 октября 2022
Ответ дляБелый Лосик
Кажуть мало поживних речовин, інші каші - корисніші. Але це як порівняння, те краще, те гірше. Має право на існування така думка.
Щоб викинути і про клей - не чула. Тому й запитую.
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляTammy21
У мене не бізнес а просто група для своїх,я не отримую від цього прибутку,є вільний час,ми його разом проводимо,спілкуємося.
автор Посудомойка • 31 октября 2022
Ответ дляЯгодка опять
Хто таке на кашу каже? Не чула такого
Прочтала у якійсь з груп зав´язаних на харчуванні. Це як ремарка була, я не зрозуміла до чого. Але було багато лайків у відповіді і схвальних коментарів.
Tammy21• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Тобто у вас ізольоване спілкування по інтересам. Ок. Навіщо тоді ви цю категоричну мантру на широкий загал виносите? Ви розумієте, що нічого окрім відторгнення ваші коменти не викликають?
Пс. Про ’залежність від їжі’ смішно. Ви думаєте, що на кетозі можна тижнями не харчуватися, чи що?
Одна_на_всей_планете• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Це не мода а здоров´я
Я з варила суп з броколі, ріпи, пагонів селери, моркви, цибулі порей, картоплі, зелені. Навіть якщо врахувати втрату від термічної обробки, суп цей не шкідливий.
Бабулька• 31 октября 2022
Ответ дляTammy21
Так у мене вайбер група! 69 учасників,усі в темі.То тут не розуміють,але як послухати,то салатик жують то олів´є,середнього нема,тож мій напрямок має місце бути!
Ягодка опять• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Багато каш інші після обробки. Можливо, це й мали на увазі. Таку мультизлакову в пластівцях, яка готується три хвилини. Зелена гречка мене здивувала і рис не шліфований. Зовсім не те було, до чого звикла
Tammy21• 31 октября 2022
Ответ дляБабулька
Ви перечитайте свої коменти та скажіть, ота категоричність, то ’має місто бути’ чи все таки ту мач?
І так, ви читаєте тільки те, що хочете читати. Не у всіх людей рпп та інші прояви зациклення на їжі. Хтось їсть все, і це ок.
Jane_shopping• 31 октября 2022
Супи, каші - ну, звісно ж, що, корисно))))
До того ж, що тоді їсти як гарнір, або першу страву?
Салатики і авокадо? Це все, звичайно, добре, але без злаків теж не можна, на мою думку
Сегодня не целуюсь• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Є такі теорії.
А, вот о чем речь
Плюшевая дыба• 31 октября 2022
От мені подобається ця тенденція: люди ’з харчових сект’ стверджують, що в інших залежність від їжі, але при цьому вони постійно про неї говорять - то ще питання, хто тут зациклений)) Вічно як не зустрінеш якогось знайомого вегана, сироїла, кето-дієтчика і тд, от вони моментально починають задвигать свої бачення, причому, всюди: маршрутка, коридор держ.установи, дит.майданчик і тд)) Ну прям свідки Ієгови, тільки без брошурок поки. От не можу уявити собі, щоб зустрівши однокласницю на зупинці, я сходу почала б лекцію про те, які смачні котлети з пюрешкою, до прикладу) Або я коли постую, то я про це не кричу на всі кути - кому це цікаво?? Це особисте діло кожного. Ну і перегибати аж так щодо дійсно корисних продуктів, шо от мають бути тільки парені овочі і все тут, а як я їх в суп зіб´ю блендером, то вже катастрофа прям, бо не
по-вашому - це вже таке занудство. Чесно, от для мене завжди були ієговісти, продавці бадів і страховщики на одній сходинці, але останнім часом туди ще підпрягаються дієтчики
sky-labs• 31 октября 2022
Ответ дляСоветчица Года
Мода на еду совсем мозги выключила.
Каши им уже не полезные.
Неправильно приготовленные даже вредят - выводят микроэлементы, блокируют усвоение