Банка с бутылками• 31 октября 2022
Кров в калі у дитини
Дівчата, до лікаря піду, дитині майже 3 роки. Запорів немає, сьогодні побачила алу кров. Візуально ніяких тріщин ітд немає. Злякалась я дуже. Думаю бігти завтра прям зранку, чи дочекатись ще одного походу в туалет. Може заразом і на аналіз набрати. Заспокойте, бо Інтернет як завжди ...
Неугомонная• 31 октября 2022
Було таке прі вірусі і температурі у дитини , також 3 роки . Один раз . Сосуд лопнув мабудь , подзвоніть зранку педіатру і не панікуйте
Банка с бутылками
• 31 октября 2022
Ответ дляЛюбительница
Як часто ходите на горщик?Чи не має у дитин закрепів?
Стабільно 1-2 рази на день. Немає закрепів
Банка с бутылками
• 31 октября 2022
Ответ дляНеугомонная
Темпи не має, але ж може лопнув і без темпи
Неугомонная• 31 октября 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Я тоді злякалась , але потім не було такого ніколи , дитина одужала …
Любительница• 31 октября 2022
Автор,не панікуйте.Десь близько сосудик розташований. Ала кров на це і вказує.
Банка с бутылками
• 31 октября 2022
Ответ дляСтервочка
Буряк часом не їла дитина?
Ні, та і колір, не буряковий( більш до алого
Банка с бутылками
• 31 октября 2022
Ответ дляЛюбительница
Надіюсь, бо я дуже злякалась