Я Главная• 31 октября 2022
Це уже застаріло?? І скільки коштує?
Я ніколи не фарбувала волосся. Тому і не знаю які ціни. Зараз ще й проживаю далеко від міста . Але хочу поїхати пофарбувати, але потрібно знати в які кошти це мені обійдеться. Волосся в мене каштанове але вже з сивиною. Мені 24. Моя мама також дуже рано сивіть начала, десь в років 22. Завжди хтось мене тикне носом, що у мене сиві волосинки😒 та й самій хочеться 😊
Я Главная
• 31 октября 2022
Ответ дляmikkeyyes
Смотря какая длинна волос и густота
Волосся трохи нижче лопаток. Я не прям таку довжину хочу як на фото, але колір такий. Також воно среднє. Не густе але не прям три волосинки.
Дуняша• 31 октября 2022
Залежить яке місто і рівень майстра, але думаю, тисяч 5 точно коштуватиме
The_FEARka• 31 октября 2022
Все залежить від міста в якому проживаєете та від рівня майстра. Є які фарбують за 500грн, а є які фарбують за 1500 грн.
Я Главная
• 31 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
Я робила на нижче лопаток +- таке 8600
😱 я в шоці від ціни яку ви написали
Вообще не факт• 31 октября 2022
Ответ дляЛеся-75м
У мене така покраска коштує 600грн
Не смішіть
Вообще не факт• 31 октября 2022
Ответ дляЯ Главная
😱 я в шоці від ціни яку ви написали
То складна техніка,не самий дорогий салон
Пропеллер на 6 персон• 31 октября 2022
Ответ дляЛеся-75м
У мене така покраска коштує 600грн
Та ладно. 600 грн это просто покраска в один тон
Вообще не факт• 31 октября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
На Боб каре )
The_FEARka• 31 октября 2022
Ого які ціни😳
Ніколи не фармувалась, тому думала що це набагато дешевше.
Спасатель Малибу• 31 октября 2022
Вы готовы красится каждый месяц? Оно за месяц уйдёт в рыжий если свои каштановые, ну и срежете концы быстрей чем планировали. Я делала что похожее, так и вышло. Давно за 3,5 тыс
Вообще не факт• 31 октября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
3 місяці можна спокійно не паритися,якщо догляд нормальний звісно
Боюсь признаться• 31 октября 2022
Автор, на фото, що ви додали, техніка еір тач, якщо я не помиляюся. Таке фарбування коштуватиме дорожче, кілька тисяч. Якщо просто однотон каштановий, то може 1000-1500 грн.
ОйЙой• 31 октября 2022
Ответ дляЛеся-75м
Та ні,просто я хожу до одного майстра вже більше 5 років
Мені здається фарба зараз коштує дорожче. В моєму салоні таке фарбування буде коштувати 6-7 тисяч.
Спасатель Малибу• 31 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
За месяц порыжело пишу из собственного опыта. Уход проф
Резвая лошадка• 31 октября 2022
Ви ж обрали складну техніку, як на фото. Це ж не коріння покрасити в один тон. Якщо корені, то в недорогому салоні 600-800 грн. Я нещодавно робила схоже фарбування -4500 грн.
Вообще не факт• 31 октября 2022
Ответ дляОйЙой
Ну ось я про що,а люди не вірять
Вообще не факт• 31 октября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Проф ж різний,та й сама техніка,фарба яку брали,то має значення також
Я Главная
• 31 октября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Тоді мені просто в свій колір? Але хотілось трохи якихось змін. Я взагалі що стосується волосся нічого не знаю..
Спасатель Малибу• 31 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
У вас так, у меня так🤷♀️. Понятно что и краски и уход и мастера разные.
Вишневий цвіт• 31 октября 2022
Ответ дляThe_FEARka
моя сестра живе в містечку 20 тис населення, за подібне фарбування на кротке каре вона відає 2000, це де по 500 подібне градіювання?
Кому там слова не давали• 31 октября 2022
12000 Бразильський блонд та 2 рази по 6 годин, а потім ще куча доглядовоі косметики , десь в квітні треба знову - та мене вже трусить, таке собі задоволення
Вообще не факт• 31 октября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
То аж в квітні,ви що,це недорого тоді