Посудомойка• 31 октября 2022

Хелловін

Хто святкує, розкажіть, в чому його суть? Які мотиви? Що воно означає? Яка історія виникнення?
Викасикрет• 31 октября 2022
Уже закончился, отпраздновали

Бабочки в моём животе• 31 октября 2022
У вас нема гуглу? В нас це вечірка з переодяганням, іграми, збиранням цукерок
автор Посудомойка • 31 октября 2022
Ответ дляВикасикрет
Уже закончился, отпраздновали
Та я ж не питаю, коли він
автор Посудомойка • 31 октября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Вечірка, переодягання, ігри, цукерки - це суть? Це все можна зробити так само на новий рік, на день народження, отже, це тільки методи святкування, а не суть.
Бабочки в моём животе• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
На новий рік і ДН інша тематика, в тому і суть. Чи вам що для свята потрібно, офіційну програму?
автор Посудомойка • 31 октября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Офіційна програма не потрібна, я не можу зрозуміти, що на тому святі святкують. Наприклад, релігійні свята: Різдво - народження Ісуса, Пасха - воскресіння Ісуса, оце є суть, а методи святкування у всіх різні, хтось іде в церкву, хтось збирається родиною, хтось кудись їде, хтось взагалі не святкує, хоча суть знає. От мене саме це цікавить по відношенню до Х., яка суть?
Бутербродница• 31 октября 2022
Мы не считаем это праздником, он не нашей веры, но из-за его популяризации мы проводим этот день в кругу семьи и друзей. Вырезаем тыквы, покупаем украшения, костюмы детям, смотрим фильмы и мультики на тему ведьм/духов и ужинаем любимыми блюдами
автор Посудомойка • 31 октября 2022
Ответ дляБутербродница
Тобто це свято присвячене відьмам і духам?
Бутербродница• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Духам, считается что это единственный день в году когда духи могут приходить на землю.

автор Посудомойка • 31 октября 2022
Ответ дляБутербродница
Ок, духи приходять на землю. Я так розумію - нечисті, бо ж якщо з відьмами,то відьми від нечистого. То це люди так святкують, що прийшли до них нечисті духи???
автор Посудомойка • 31 октября 2022
Ммда уж, які бажані гості......
Бабочки в моём животе• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
До Х це що? Звичайне тематичне свято, як і десятки інших. В нас це задушні дні, день всіх святих
Бутербродница• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Пха) вы одним глазом читаете? Мультики и фильмы про ведьм и волшебство мы смотрим потому что нам нравится это делать именно в этот день.
А если вы тему тут создали,то труда не составит погуглить инфу про этот праздник
Жертва интернета• 31 октября 2022
Ответ дляВикасикрет
Уже закончился, отпраздновали
Вообще-то, он только начался)
Єдина Країна• 31 октября 2022
Ми вирізаємо дині і купляємо солодощі пов´язані з Хеллоуїн. Сьогодні піцу робили з очами. Старша на вечірку до подруги пішла, а з молодшою дивились серіал коти-відьми. Ми не релігійні тому для моїх дітей це просто одне із улюблених свят. Вони і Різдво чекають лише через подарунки, а паску щоб помалювати яйця. Жодного глибокого змісту в ці свята ми не вкладаємо.
Викасикрет• 31 октября 2022
Ответ дляЄдина Країна
+ 100
Советничаю тут• 31 октября 2022
В Мексике Хеллоуин и День Мертвых - две части одного праздника. Суть - общение с умершими.
Роза завяла• 31 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Суть - розважити дітей. Показати, що зло не страшне, побороти якісь страхи.
НичеНипанимаю• 01 ноября 2022
В мене в сім´ї всі православні християни і ми не святкуємо . Вся інформація є в інтернеті. А святкувати чи ні кожен вирішує сам.