Кудряшка Сью• 01 ноября 2022

День подяки в США, зайдіть хто в курсі традицій

Хто знає традиції і все таке. Нас з дітьми на початку війни прихистила сімя американців. І ми досі підтримуємо з ними дуже тісний звязок. І от вони нас запрошують приїхати до них на день подяки. Що зазвичай з собою приносять гості і що сподобається.
Кудесница_с_пургеном• 01 ноября 2022
Якщо вмієте, спечіть гарбузовий пиріг

Коко Шанель• 01 ноября 2022
Зачем вы им сдались?)
Страхованная• 01 ноября 2022
Ответ дляКоко Шанель
Зачем вы им сдались?)
Ну если вы нахрен никому не нужны, то это не значит что у всех так.
Коко Шанель• 01 ноября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ооооо защитница патриотка пришла.
КонхфЭдкаТузик• 01 ноября 2022
Що зазвичай з собою приносять гості
Немає традиційного приносення з собою. Алкоголь, квіти, пдаруное якщо хочете, вітальну листівку і гіфткарту. Не знаю. Як вам не скажуть, що нести, то алкогольі квіти - достатньо.

що сподобається
Вихованим сподобається усе. Наша їжа і торти їм не звичні, у них своя класика. Знову ж таки як нічого вам не сказали приносити, а ви все рівно хочете втинути по своєму, несіть те, що умієте робити, або купіть у класній пекарні традиційний пиріг, яблуки, пекан, гарбуз, лимонний
автор Кудряшка Сью • 01 ноября 2022
Ответ дляКоко Шанель
Зачем вы им сдались?)
ми люди хороші, а такі придурки як ви, то дійсно нікому не потрібні. От ви 5сек навіть тут витратили, а залишили після себе кучку какашок.
автор Кудряшка Сью • 01 ноября 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Що зазвичай з собою приносять гості

що сподобається
вони занадто виховані))) тому і шукаю, що дійсно їм як американцям сподобається.
Дякую за поради!
КонхфЭдкаТузик• 01 ноября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую за поради!
Я робила
Super Soft Sourdough Rolls
https://www.theperfectloaf.com/super-soft-sourdoug...
Мені здається, це єдина річ, яка сподобалася моїм сусідам. Ще й на пампушки схоже, так що можна додумати, що це українська страва (тільки часник все таки не давайте, бо це на любителя). До того я таскала медовик, наполеон, макові рулети, пасочку їм пекла, деколи помідори з городу ношу і розповідала про вишняк (але за реакцією зрозуміла, що не варто й пробувати). Про ці роли вони згадують досі. До того ж це традиційна страва на день подяки.
Якщо ви не будете їхати з України і раптом маєте закваску - зробіть. Як ні, я вам щиро раджу шукати місцеві рецепти. Або як тут прийнято серед українців - дивувати варениками, але то таке. Мені не зрозуміти тих вареників. Зате буде колорит.
автор Кудряшка Сью • 01 ноября 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я робила
Super Soft Sourdough Rolls
я своїх здивувала медовиком))) вони були в шоці, що торт має 12 коржів, і звели мене ледь не до ранку святої

КонхфЭдкаТузик• 01 ноября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
))) Я не розповідала деталі про торт, може просто не зрозуміли, скільки там коржів)
Може ваші і маковий рулет оцінять? Або спробувати зробити плетенку з маку та горіхів? Тут недавно у темах показували. Виглядає гарно. Або до Великодня прибережіть.