Olgusya• 01 ноября 2022

Новина про два тижні без світла

Якось не хочеться вірити. Яка ймовірність у відсотках, що таке може статися?
Piracanta• 01 ноября 2022
Ответ дляrujulya
Мне ,как работнику ТЭС, этот бред читать даже не смешно. Уточню, государственной ТЭС
Я не работник ТЭС и то понимаю, что это дурня якась.
Люсильда.ua• 01 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Ну от я вважаю, що цей ризик 20%. Інтуїтивно. Ну як країна може бути вимкнена на 2 тижні?! Якщо потрібно обладнання для ремонту, невже світ його не дасть чимшвидше?!
Ну що Вам дасть це ’ворожіння на кавовій гущі’? До кого Ваше питання? Кулеба все пояснив. Якщо знов будуть влучання й руйнації - то не буде світла два тижні, не буде нових влучань - швидше полагодять. Це питання скоріш до тих падлюк, що по нам луплять... Ви гадаєте, вони тут читають та дадуть відповідь.
junel• 01 ноября 2022
А як може не вистачати якщо у деяких на 2 години за добу лише включають світло, а у деяких його взагалі не виключають
автор Olgusya • 01 ноября 2022
Ответ дляrujulya
Нет, здесь детализировать не могу, но наши энергетики делают сейчас всё возможное и невозможное
Він, мабуть, наполягає на тому, що обладнання має закуповувати Ахметов власним коштом, бо компанії його приватні
Еленнн• 01 ноября 2022
Ответ дляalex512
Его еще надо изготовить . Это 1-2-6 месяцев
великі -то 6. І по сроку теми -там чекають тиждень можливого відключення. . (((.
Миззери• 01 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
Согласна с чем то . Отключают . специально. Конечно повреждения есть , но не такие огромные чтобы свет отключать каждый день всей Украине . И воду отключали непонятно чего . Где повреждения были ?
Гидротермограф станции повредили точно знаю , потому что знакомые есть работающие там в руководстве
Леска• 01 ноября 2022
Ответ дляrujulya
Подякуйте їм від нас
rujulya• 01 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
А я наполягаю, что автор той статьи хочет стать оперирующим хирургом, прочитав статью в Википедии по анатомии. Вот такой ЭкспЭрт по энергетике
Элли Иванова• 01 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Комент для Мадони , що б не відповідати на лонгрід

Так б*ють не стільки по виробництву е/е адже жодної ГЕС та АЕС покищо, дякувати Богу не підірвали, бють по розподільчим вузлам, ТЕЦ он у Києві бомбанули.
А де можна глянути перелік цілей та нанесеної шкоди.

Моя версія що розказують такі цифри щоб хуйло думало що вже все розбив і заспокоївся
Пипец. Вы не различаете ТЭЦ и ТЭС, думаете, что ГЭС вырабатывает электроэнергию для жизни, и считаете что распредузлы (больше известные как подстанции)- это какая- то неважная фигня. И строите какие -то версии)))
Скажу по секрету - вот те самые респред узлы и есть главные цели. Без них свет никак не добежит к вам в лампочку. Нет в этом никакой военной тайны. Википедию почитайте, что ли...
viika65• 01 ноября 2022
Ответ дляyuliya3101
если нет электричества, то нет и воды, насосы не работают или что там еще, так объясняли
у нас было электричество, но не было воды. у всех по разному.
РойЛеля• 01 ноября 2022
Ответ дляLyudaT
Ну вот опять. Не будут отселять, а могут принять решение об эвакуации в случае такой необходимости. Зачем манипулировать?
Просто теоретично куди реально відсилить скільки людей? Як це можна організувать?
Щоб таке говорить треьа мати якийсь план, чи не так?!
По факту скажуть їдьте кудись. Шукайте родичів, зйомні хати і тд. А де ж це все знайти?!
Чи скажуть велкам в Європу?!
Дуже злить сам зміст незмістовного
Sec• 01 ноября 2022
Ответ дляАня_я
Мне больше не нравится новость ,что власти оборудуют к середине ноября 425 бомбоубежищ на случай ядерного взрыва
На 2.7 млн киевлян
Люсильда.ua• 01 ноября 2022
Дівчата (Київ), а сьогодні було у когось, щоб як і вчора понад 4 години без світла? Бо в нас вчора світло повернули раніше, ніж воду. Води ми не дочекалися - виїхали з дитиною на тиждень на осінні канікули. Навіть горка брудного посуду стоїть. То я сподіваюся, що через тиждень хоч вода стабільно буде. Бо сморід у квартирі почнеться. Ми запаси свої вчора вичерпали і помити не залишилося чим((( Але це все залежить від того, як будуть події розвиватися далі. Про це знає лише один гном-підарас.
@ альонка@• 01 ноября 2022
Ответ дляOlesya Kim
А перед тем как создать тему нельзя немного пройтись глазами по ленте?
Це є правилами спільноти?
Olesya Kim• 01 ноября 2022
Ответ для@ альонка@
Це є правилами спільноти?
Це здоровий глузд
LyudaT• 01 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
Чи скажуть велкам в Європу?!
Дуже злить сам зміст незмістовного
Куда отселили жителей Донецкой, Харьковской, например, областей? Все и не поедут. Тех, кто поедут, найдут куда поселить.
Джулияробертс• 01 ноября 2022
Ответ дляjunel
Ну от у нас більше немає світла ніж є. Щодня відключають і на довго. А поруч місто лише один раз вимкнули бо це вчора було.
@ альонка@• 01 ноября 2022
Ответ дляOlesya Kim
Це здоровий глузд
Ви не відповіли на запитання
Natkash• 01 ноября 2022
Не маю поняття, хто такий Анатолій Яровед, але в енергетиці він розбирається так, як третьокласник у вищій математиці. Таке враження, трансформатори бачив тільки ті, що в будках біля будинків, а про існування високовольтних підстанцій навіть не здогадується. Вони критично важливі, їх мало (пару штук на область, 750 кВ - взагалі одиниці на всю країну), вони шалено дорогі, ремонт може займати місяці, якщо не роки. Якщо вивести з ладу декілька головних - генеруй не генеруй, а світла довго не буде.
Леска• 01 ноября 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Ви та спішили здатися розумною, що навіть непобачили що як би те й саме написано, що б.ють по вузлам, а не по генераторам е/е
viika65• 01 ноября 2022
Ответ дляРоманюк О
у нас не отключали.ЦУ.вообще.свет всегда был .позвонила в другие областя сестрам-тоже все ок.
в Каменском отключают, ЦУ. в Днепре отключают. ЦУ. это то, о чем я точно знаю.
Svetlana-7070• 01 ноября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
В нас кожний день понад 4 години
@ альонка@• 01 ноября 2022
Ответ дляNatkash
Так,мій батько, який працює на одній з таких,те саме сказав.
Люсильда.ua• 01 ноября 2022
Ответ дляviika65
Вот-вот! То же самое! Шевченковский... вчера... Раніше не було такого. Вибачайте, що переходжу з однієї мови на іншу . Від цих усіх подій думки губляться....
Леска• 01 ноября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
12 год без світла на Біличах
Olesya Kim• 01 ноября 2022
Ответ для@ альонка@
Ви не відповіли на запитання
Тому що воно дурне. При чому тут правила? Я ж не призиваю забанити чи видалити з сайту. Я питаю навіщо засоряти сотнею однотипних тем?
Nat-li• 01 ноября 2022
Ответ дляксюша2010
Вже сечі немає терпіти ці пекельні борошна
Ахах) как вы в тему))
LyudaT• 01 ноября 2022
Ответ дляviika65
В Полтаве отключают. Тоже ЦУ.
@ альонка@• 01 ноября 2022
Ответ дляOlesya Kim
Так не заходьте в чому питання?Бо хтось по-вашому дурний,а ви розумна і це дає вам право вказувати що вони мають робити?Видихніть,якщо це не порушує правил, по-вашому не буде .
Fleshka100• 01 ноября 2022
А вы сами не видите, что уже может быть всё, что угодно! Я уже ничего не исключаю! После того, как мир наблюдает за этим кошмаром уже 8 мес и не вмешивается, после такого количества убитых и покалеченных людей, исковерканных судеб, уже может быть всё что угодно! Мне кажется, даже если люди начнут замерзать и голодать в прямом смысле слова в Киеве, в европейской столице на глазах этих трусливых тварей ( я имею ввиду президентов великих держав, которые трепещут перед выжившим из ума дедом), то никто с места не сдвинется. Ощущение , что они смотрят реалити шоу с попкорном в руках. Какая -нибудь арабская страна взрывает машину в центре города и они уже страна террорист, а тут взрывают дома, больницы, намеренно замораживают и оставляют без света, калечат людей, детей и все молчат опустив глаза! Что вообще происходит? Так, что уже всё возможно! Любая самая нереальная трагедия.