Olgusya• 01 ноября 2022

Новина про два тижні без світла

Якось не хочеться вірити. Яка ймовірність у відсотках, що таке може статися?
osna• 01 ноября 2022
Ответ дляvenus
Така собі ранкова загадка...

’Про що мовчать енергетики.

Ситуація з відключенням електрики по всій країні викликає питання у кожного українця: чому саме так?

А відповіді, які надходять, містять маячню, виправдання, перекручену інформацію та відверту брехню.

І ось чому...

Я навмисне додаю схему розміщення електростанцій України, яка є у відкритому доступі у Вікіпедії.

Уважно її роздивіться.
Дуже уважно.

А потім закресліть ті електростанції, які ми втратили після 24 лютого і не маємо звідти жодного кіловата вже давно.
Так-так.
Ми їх давно втратили, але електрики всім вистачало ще у травні та протягом всього літа.

А потім, з тих, які лишились, позначте ті, які точно цілі та неушкоджені.

Що у вас залишиться?

А тепер подумайте, які примарні 40% енергетики втратила Україна?

І вам це вбухують у голови, неначе у нас 40% генеруючої потужності знищено дронами та ракетами і саме це призвело до відключень.

Насправді, пошкодження генеруючої потужності електростанцій України не перевищує 5%.

Всі решта 35% про які базікають посадовці - це ЛЕП та трансформуючі станції.

Але, якщо десь у селі розбити трансформатор, то як це призведе до відключення електрики у іншому селі?

Якщо у вас перегорів електрочайник, то як можна цьому зарадити відключенням холодильника?

Про складні процеси розподілу електричних навантажень та процеси у електроенергетиці не треба мені тут розповідати.

Ви у себе на виробництвах та хоча б у офісах вирівняйте фази та дроти від подовжувачів з під ніг приберіть, а потім починайте теревенити про фізику, про нормативи, про ТОЕ та перерозподіл навантажень.

Споживання електрики в Україні в 2022 році скоротилось на 30-40% суто через закриття виробництв та згортання бізнесу.

Навіть офіційно (реально набагато більше) з України виїхало мінімум 10% населення, що також призводить до зменшення споживання електрики.

Економлять всі і всюди.

Навіть подекуди попре здоровий глузд.

Але цього, виявляється, мало.

Треба ще й вимкнути.
І не просто вимкнути, а рубанути на 4, 5, 6, 10, а подекуди на 12-16 годин щодня.

Навіщо?
Яке є пояснення такому відключенню?
Яка така необхідність виникає у цьому?
Яка, окрім шантажу та залякування?

Ну і наостанок, як ягідка на торт.

Всі!
Наголошую - ВСІ без винятку електромережі в Україні є приватною власністю.
Всі без винятку електромережі в Україні приносять прибуток надвеликому бізнесу.

Ці компанії та їх власники всім відомі.

То чому держава шукає гроші на якесь відновлення приватної власності?

Чому за гроші, які мали б піти на інші потреби, відновлюють приватну власність, яка і далі даватиме надприбутки окремим нелюдам?

А якщо якусь електростанцію, трансформаторну підстанцію, лінію електропередачі і будь-що інше з електроенергетики відновлюють або будують за державний кошт, то може варто передати та повернути це у державну власність, а не передавати у приватну?

Вся ця ситуація з відключеннями та воланням про ’ані нам 40 працентав енергєтікі унічтожилі’ - маячня та вигадка пройдисвітів, які в умовах війни прагнуть відновити матеріальну базу власного бізнесу за рахунок держави та іноземних донорів, щоб потім далі стригти гроші з людей, не вклавши ламаної копійки.’
Автор Анатолій Яровед.
Я что-то такое и предполагала ...
LyudaT• 01 ноября 2022
Ответ дляvenus
Така собі ранкова загадка...

’Про що мовчать енергетики.

І ось чому...

Уважно її роздивіться.
Дуже уважно.

Так-так.

Що у вас залишиться?

Економлять всі і всюди.

Навіть подекуди попре здоровий глузд.

Але цього, виявляється, мало.

Треба ще й вимкнути.

Навіщо?
Яке є пояснення такому відключенню?
Яка така необхідність виникає у цьому?
Яка, окрім шантажу та залякування?

Ну і наостанок, як ягідка на торт.

Всі!

Ці компанії та їх власники всім відомі.

Автор Анатолій Яровед.
Интересно, если я почитаю в Википедии, как нужно проводить аппендектомию, я смогу в этом разобраться и рассказать хирургу, как это правильно делать
Кузякин• 01 ноября 2022
Ответ дляксюша2010
Вже сечі немає терпіти ці пекельні борошна
Black Umbrella• 01 ноября 2022
Ответ дляrujulya
Мне ,как работнику ТЭС, этот бред читать даже не смешно. Уточню, государственной ТЭС
Так, маніпулятивна маячня. Але що дивувати, і таке от сміття має підписників/однодумців.
нова_Я• 01 ноября 2022
Ответ дляТатьяна@..
Вероятность того, что это опять вброс, как и вчера об отселении. Нужно немного подождать, может будет опровержение
Кстати да, вчера промелькнула новость, что всю Киевскую область будут отселять в более стабильные по энергетике регионы ,я еще подумала, это куда же их всех, интересно
Леска• 01 ноября 2022
Комент для Мадони , що б не відповідати на лонгрід

Так б*ють не стільки по виробництву е/е адже жодної ГЕС та АЕС покищо, дякувати Богу не підірвали, бють по розподільчим вузлам, ТЕЦ он у Києві бомбанули.
А де можна глянути перелік цілей та нанесеної шкоди.

Моя версія що розказують такі цифри щоб хуйло думало що вже все розбив і заспокоївся
Кузякин• 01 ноября 2022
Ответ длянова_Я
В Харьков
LyudaT• 01 ноября 2022
Ответ длянова_Я
Ну вот опять. Не будут отселять, а могут принять решение об эвакуации в случае такой необходимости. Зачем манипулировать?
Olesya Kim• 01 ноября 2022
Ответ дляксюша2010
Та не кажіть
Olga Zelenyak• 01 ноября 2022
Ответ дляrujulya
Просто кому-то срочно надо качать эту тему. Даже не работнику ТЭС понятно, что это бред.
AnnaOst• 01 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Ну от я вважаю, що цей ризик 20%. Інтуїтивно. Ну як країна може бути вимкнена на 2 тижні?! Якщо потрібно обладнання для ремонту, невже світ його не дасть чимшвидше?!
Трансформатор же весит несколько тонн. Пока он доедет...
alex512• 01 ноября 2022
Ответ дляAnnaOst
Его еще надо изготовить . Это 1-2-6 месяцев
yuliya3101• 01 ноября 2022
Ответ дляРоманюк О
у нас не отключали.ЦУ.вообще.свет всегда был .позвонила в другие областя сестрам-тоже все ок.
а вы где? в москве?
Vikolette• 01 ноября 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Большая вероятность. Обычный народ будет без света.
а необычный?)
как это будет определяться?)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
Согласна с чем то . Отключают . специально. Конечно повреждения есть , но не такие огромные чтобы свет отключать каждый день всей Украине . И воду отключали непонятно чего . Где повреждения были ?
а я считаю, пусть наши потери в энергосфере будут даже преувеличены- меньше будут бомбить
AnnaOst• 01 ноября 2022
Ответ дляalex512
Не, ну речь о том что предоставят необходимое для ремонта. Хотя у нас наверное оборудование отличается от европейского. Тогда да, ещё и изготовить
Kusalochka• 01 ноября 2022
Ответ дляvenus
Така собі ранкова загадка...

’Про що мовчать енергетики.

І ось чому...

Уважно її роздивіться.
Дуже уважно.

Так-так.

Що у вас залишиться?

Економлять всі і всюди.

Навіть подекуди попре здоровий глузд.

Але цього, виявляється, мало.

Треба ще й вимкнути.

Навіщо?
Яке є пояснення такому відключенню?
Яка така необхідність виникає у цьому?
Яка, окрім шантажу та залякування?

Ну і наостанок, як ягідка на торт.

Всі!

Ці компанії та їх власники всім відомі.

Автор Анатолій Яровед.
Кругом одни идиоты? Я бы тех, кто постит и лайкает такой бред банила бы навсегда
Natkash• 01 ноября 2022
Ответ дляAnnaOst
Його ще знайти треба, це не автомобільний акумулятор, який в кожному Епіцентрі продається. Таке обладнання роблять на замовлення і не за один день.
Леска• 01 ноября 2022
Ответ дляLyudaT
А куда всіх евакуювати, почелити?
автор Olgusya • 01 ноября 2022
Ответ дляrujulya
Можете деталізувати?
Piracanta• 01 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
Где всей Украине отключают каждый день?
Аня_я• 01 ноября 2022
Мне больше не нравится новость ,что власти оборудуют к середине ноября 425 бомбоубежищ на случай ядерного взрыва
Леска• 01 ноября 2022
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
От я також думаю що з цією метою говорять
LyudaT• 01 ноября 2022
Ответ дляAnnaOst
Ну да, чем тяжелее груз, тем конечно дольше он едет Л - логика...
iroman• 01 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
Свет был ) воды не было .
значит не было света там, где установлены эти насосы для подачи воды в Ваш район
Элли Иванова• 01 ноября 2022
Ответ дляrujulya
Скажите, да????? Вам тоже понравилась эта чушь?? Очередной дебил постит бредятину, и кто-то ж это читает..... Вот на форум принесли. Вместо того, что б почитать как работает энергосистема Украины.
Alve• 01 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Темы февральские перечитайте. Там тоже самое
_MadonnA_• 01 ноября 2022
Ответ дляiroman
Пол Киев на было воды ) при чем тут район
rujulya• 01 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Можете деталізувати?
Нет, здесь детализировать не могу, но наши энергетики делают сейчас всё возможное и невозможное
Лика32• 01 ноября 2022
Ответ дляKot_v_meshke
Так вы прочтите название сверху, а потом - то, что сказал кулеба. Это совсем разные вещи. Вас предупреждают, что может быть все, что угодно. Надо быть готовым, чтоб не стонать «нас не предупредили».
А если нас предупредили стонать нельзя?