Сигарный шланг• 02 ноября 2022
Хто нещодавно був у ветклініці на Волинській?
Хочу оформити собаці міжн.паспорт і зробити титри. Чи є там черги? Чіп і вакцинація є у тварини, але нікуди не вклеєні, наклейки ношу з собою. Яка процедура, поділіться досвідом, будь ласка?
Додекаэдр• 02 ноября 2022
Якщо є чіп, то ви заходите на другий поверх з задньої сторони будівлі (тої де ветеліника на першому поверсі). Там отримуєте закордонний паспорт, беріть свій закордонний паспорт з собою. Чіп в тому кабінеті зчитають і одразу видадуть паспорт для тваринки. Там є якійсь податок (офіційно), потрібна готівка. Декілька сотень гривень, не пам’ятаю точно. І все. Потім з цим паспортом можете йти в приватну клініку і робити всі необхідні вакцини та обробки.
Черги є в цей кабінет, але невеликі. Більші черги в клініку на першому поверсі (для тих хто не має чіпа, або прийшов лікувати тваринку).
Додекаэдр• 02 ноября 2022
Вакцину від сказу вам доведеться переробити, але вже після отримання паспорта. Можна робити в будь-якій приватній клініці.
Сигарный шланг
• 02 ноября 2022
Ответ дляДодекаэдр
Дякую! А аналіз на титри від сказу там не роблять? Читала, що там зараз найшвидше.
Сигарный шланг
• 02 ноября 2022
Ответ дляДодекаэдр
Від сказу тільки зробили у травні, чому потрібно переробляти? В мене баночка від вакцини є..
Додекаэдр• 02 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Роблять. Але через місяць після вакцинації можна здавати. А вакцина має бути вклеєна в паспорт і з печаткою з клініки.
Додекаэдр• 02 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Ну дізнайтесь. Можливо вам зможуть вклеїти в паспорт і поставити печатку в паспорті якщо ви звернетесь туди де вам її робили.
Сигарный шланг
• 02 ноября 2022
Ответ дляДодекаэдр
В цей новий міжнародний? Ок, спробую, це у іншому місті де ми були впо, але в мене є контакти. Дякую вам дуже за поради!
Додекаэдр• 02 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Так, в міжнародний. Вакцина обов’язково має бути вклеєна в паспорт + печатка + підпис лікаря. Чіп і ця вакцина це найголовніше, що дивляться на кордоні.
Додекаэдр• 02 ноября 2022
Не хвилюйтесь. Нічого складного немає, все зробите. Я теж перший раз проходила цей шлях.
Зробите паспорт, розберетеся з вакциною від сказу, потім потрібно ще обробити тваринку і теж все вноситься в паспорт. Здасте кров на тітри і десь тиждень-півтора буде готовий результат.
Додекаэдр• 02 ноября 2022
Забула написати. Для отримання паспорта тваринку з собою потрібно обов’язково брати.
МаксХмара• 02 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Швидкість виготовлення аналізу тут не має значення. Важлива дата забора крові, вона зазначається в тесті і тварина виїздна після 90 днів з дати забору.
75В• 02 ноября 2022
Титры там делала неделю назад. Быстро за неделю по моему были готовы. А кто вам поставит дату задним числом вакцины от бешенства? Может и уговорите, даже не знаю. Берите бланк паспорта и пусть вас оформят там, где вы делали вакцину от бешенства и чип
75В• 02 ноября 2022
Ответ дляМаксХмара
Про 90 дней вы ошибаетесь
Капуста Маша• 02 ноября 2022
Ответ для75В
Про 90 дней вы ошибаетесь
Раніше так було, до війни. Зараз може пришвидшили процедуру.
Уты-фрутик• 02 ноября 2022
Какой точный адресс на Волынской? Если есть и номера телефоеов.Подскажите пожалуйста.
Додекаэдр• 02 ноября 2022
Ответ дляУты-фрутик
Волинська 12
МаксХмара• 02 ноября 2022
Ответ дляКапуста Маша
Яку процедуру?
Вимога про наявність тесту була тимчасово сказована в загалі при в‘їзді до деяких країн.
Але її можуть повернути будь якої миті. Вимоги зараз по країнам різні до собак без тестів, багато країн відправляють тварину на карантин (+ вакцинування, і той самий аналіз на антітела).
90 днів карантину після забору крові нікуди не ділися. Як і мінімум 30 днів з дати останнього вакцінування.
МаксХмара• 02 ноября 2022
Ответ для75В
Открывала и читала. Вы видимо нет. Пруф?
Хуже, я регулярно ездила и езжу))))