Божий одуванчик• 02 ноября 2022

Міжнародний вет паспорт

Підкажіть хто недавно оформлював улюбленцю міжнародний паспорт у Києві.
Наразі кажуть що видають тільки в Печерській державній вет клініці по 10 в день по живій черзі яку треба займати з тваринкою з ночі. Що за маячня?
Чи мене дурять і хочуть грошей?
Порадьте будь ласка, де ще можна зробити. Чіп, щеплення - все є, треба тільки перенести.
Дякую!
САМ_ТАКОЙ• 02 ноября 2022
Перенести а другой паспорт?
На сколько я знаю, это так не работает.
Чип - проверят и перенесут, а вот все прививки, считайте, что их нет. Придется снова колоть животинку.
Читала, что на Волынской получают международный паспорт. Разве уже там его не дают?
автор Божий одуванчик • 02 ноября 2022
Дякую, а як називається установа на Волинській?
Чи можна там одразу буде зробити щеплення?
Solea• 02 ноября 2022
Нічого в новий паспорт окрім даних чіпування переносити не треба. Новий паспорт отримували на Волинській. Там ще зробили титри на антитіла до сказу - 1 тиждень займає, коштує 2200 разом із забором крові. Останній раз перетинавши кордон з котом, на авто, титри перевіряли. Тому ризикувати їхати без них не раджу.

Отримавши новий паспорт, повторно вакцинувати від сказу, якщо від останнього щеплення пройшло менше року не потрібно. Просто берете з собою два паспорти. Їх обидва будуть переглядати на кордоні.

Довідку Ф1 видають через 90 діб після забору крові на титри. Але у Львові роблять виключення і я взяла її через місяць. Мені писали, що деякі державні клініки закривають очі на термін цей. Поляки її не дивилися, хоча багато хто пише, що вимагають.

Все це написано з власного досвіду.
автор Божий одуванчик • 02 ноября 2022
Тобто аналіз роблять за тиждень а довідку видають через 3 міс?
Solea• 02 ноября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Волинська 12, Державна ветеринарна клініка, у дворі будова.

Так, там можна і щеплення зробити. Порядок має бути таким - поставили чіп/отримали паспорт, зробили щеплення(лише ПІСЛЯ чіпування), через місяць аналіз на титри антитіл
Solea• 02 ноября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Результат аналізу і внесення в єдину базу буде десь за тиждень. І результат на бланку так само. Але для отримання довідки Ф1 - вона обмінюється на європейський сертифікат на кордоні, треба щоб від забору крові на титри пройшло 90 діб. Брєд повний - згодна на всі 100%. Вони це пояснюють тим що за 90 діб може проявитися будь-яка форма сказу.
автор Божий одуванчик • 02 ноября 2022
Але в цілому в результаті і в довідці по суті одне і те саме ? І там же наче 3 доби після видачі щось діє ?
Solea• 02 ноября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Результат титрів - документ дійсний протягом всього життя тварини, за умови вчасного вакцинування від сказу.

Довідка Ф1 - це документ, який береться у держ клініці за 3 доби до виїзду за кордон. На кордоні у ветлікаря нашого його міняють на довідку європейського зразка.

Проблема цієї Ф1, що її видають за умови наявності зроблених титрів 90 діб тому. Але є клініки які закривають на це очі. Варто шукати-домовлятися.
Solea• 02 ноября 2022
Ф1 - довідка про те, що тварині проведено огляд і вона здорова
Титри - це результат аналізу

Різні документи
Не за Будка• 02 ноября 2022
Наразі немає бланків паспортів. Зовсім. Очікують через тиждень десь
Люблю_смаколики• 02 ноября 2022
А яка вартість паспорту міжнародного зразку? У мене в кота є паспорт старого зразку, чіп, вакцинація. Можу зараз зробити міжнародний паспорт в Словаччині за 20 євро. Це дорого?
Solea• 02 ноября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Я платила 350 грн в серпні
автор Божий одуванчик • 02 ноября 2022
Дякую всім за відповіді!
автор Божий одуванчик • 11 ноября 2022
Отримали паспорт
На Салтикова-Щедріна. Совок заичайно махровий.
Тепер будемо антитіла здавати