ПуФФынка_мисс• 02 ноября 2022
Adidas високі кеди, у кого такі, відгукніться, будь ласка
Такі, чи подібні - на яку вони температуру і чи зручні? Шукаю подібного плану взуття на погоду від +10 і до + 3 орієнтовно. Є багато різних кросівок, але нижче 10 вже в них холодно мені, Adidas ще не мала жодної пари
Мамзелькин• 02 ноября 2022
Я такі взувала від +10до -5 приблизно, але шкарпетки підбирала.
В + найкраще звичайні капронки, тоді нога не пітніє.
З лісовими можна й до -15.
Жена_КотораяСтена• 02 ноября 2022
для меня такая подошва тонкая на такую температуру, еще надо смотреть что бы утеплитель был внутри
Мамзелькин• 02 ноября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Я б Вам террекси совітувала
В терексах якщо зверху тканина, то шнурками-затяжками протирається швидко.
Нафаня Маня• 02 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
мені, мабуть, повезло, отакі буду носити третю зиму
Петриківна• 02 ноября 2022
В мене кросівки коламбія, але не високі, зовсім не схожі на ваші з фото. Ходжу десь до 0 - -2
Але я в них не гуляю, а швидко ходжу, бігаю по справах.
Думаю вальяжно прогулюватися мені в них буде прохолодно.
Мамзелькин• 02 ноября 2022
Ответ дляНафаня Маня
ні, коли типу такого шнурки
Мамзелькин• 02 ноября 2022
Ось такі справді теплі, в + нереально носити, але капець які незручні якщо ви за кермом.
Нафаня Маня• 02 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
ні, коли типу такого шнурки
Зрозуміла, дякую, знатиму на що не дивитися
Мамзелькин• 02 ноября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Ціна не бюджетна, брали всій родині. Візуально ніби цілі, а як захотіла помити, а вони зверху немов лезом розрізані.
ПуФФынка_мисс
• 02 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
Скажіть , будь ласка, чому не зручно за кермом?
Мамзелькин• 02 ноября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
дивіться на підошву ззаду, нога як висить на тому виступі