Добрая свекровь• 02 ноября 2022
Пропавшая Ольга Осауленко
Кто следил за этим делом?
Пропала женщина из Павлограда,завела детей в школу,садик..вернулась домой, муж пришел с ночной смены..и все её больше не кто не видел.
Помню на форуме было бурное обсуждение,потом передача на Интер
Я на 99 процентов уверена что муж убил
Жалко её родителей,детей ..
Сейчас война, полиция её не ищет..все на руку мужу.
Может кто знает последние новости?
Я на 99 процентов уверена что муж убил
Жалко её родителей,детей ..
Может кто знает последние новости?
На границе• 02 ноября 2022
А я згадую вбивцю з Харкова, який солдатів перестріляв. Писали, що через дідовщину, а з початком війни, все більш схиляюсь, що він був диверсантом. Хоча можливо, це тільки мої фантазії.
Глас_Народа• 02 ноября 2022
Ответ дляНа границе
А не з Дніпра?
Кокосиха• 02 ноября 2022
Оля сестра моєї подруги.
Олю не знайшли, чоловік там нідочого. Є третя сторона,така версія в слідства. І рідні так думають. Багато мутного, і верхушка міста - не сильно хоче то все розслідувати, не прості люди - та третя сторона
Кокосиха• 02 ноября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Дітей вдома не було, була лише Оля і по камерах вона з дому не виходила , і прийшов зі зміни її чоловік, і все.
де ви цю інформацію взяли? я знайома з сестрою Олі. ( двоюрідною)
Сегодня на диете• 02 ноября 2022
Ответ дляКокосиха
Так писали всюди,я теж таке читала.
Зяблик протестант• 02 ноября 2022
Ответ дляКокосиха
Так це зразу було подано в новинах, що відвела молодшу дитину в садок, старша була в школі , ще якщо не помиляюсь донька вже додзвонитись до неї не могла, а Оля ще купила дітям молоко,зайшла додому і все що показали камери
Ось перша попавша ссилка з новин
Зяблик протестант• 02 ноября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Так писали всюди,я теж таке читала.
Саме так , діти в навчальних закладах були, то не якась секретна інформація
Дона Ко Ко• 02 ноября 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Да..за любовницу тут тоже писали, даже аккаунт её приносили
Для меня он спалился в разговоре с журналистами когда сказал ’Как так что не кто не видел ЭТО’
Я очень тогда прониклась этой ужасной трагедией..
Следила за каждой новостью почти круглосуточно, сама пыталась ’копать’, добилась, чтоб вышла о ней передача с Андреем Данилевичем, это мой старый друг, он и постарался.
Спасибо группам, которые прочесывали местность и искали каждую зацепку.
Но ничем это не помогло.
Не нашли ни Олю, ни её тело.
И я одна из тех, кто уверен на 100500% что её убил муж.
Но!
Ещё не исключено, что она действительно жива.
Хочется верить в это Чудо.
Возможно, до сих пор, её удерживает взаперти где-то даже этот урод, её муж.
Но ничем это не помогло.
Не нашли ни Олю, ни её тело.
Но!
Хочется верить в это Чудо.
Зяблик протестант• 02 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Но ничем это не помогло.
Не нашли ни Олю, ни её тело.
Но!
Хочется верить в это Чудо.
Но ничем это не помогло.
Не нашли ни Олю, ни её тело.
Но!
Хочется верить в это Чудо.
Я пам´ятаю активність небайдужих людей, і одної з форумчанок можливо це Ви і були.Напевно завдяки цьому було стільки зроблено фізично для пошуків Ольги, шкода що не по гарячих слідах одразу але то вже мали б рідні постаратись а її чоловік явно не був зацікавлений в цьому , шкода молодої дівчини і її маленьких діток, думаю ближчі люди там все знають так як були камери які не могли не знімати рухи коли вона поверталась додому і нічого не відзняти якщо би вона вийшла з дому, дуже шкода та резонансу і зусиль до тієї справи доклали більше прості чужі люди але не батько її дітей.
Protruziya• 02 ноября 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Если бы палил тело, то остались бы хоть какие-то следы.
Одежду, не тело конечно.
Protruziya• 02 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вчера только чего-то о ней вспомнила ни с того ни с сего 😭
Жалко девочку и детей ее жаль.
Я позавчера на ее страницу зашла в Фейсбуке. Тоже неожиданно вмпомнилась.
Добрая свекровь
• 02 ноября 2022
Ответ дляКокосиха
Оля сестра моєї подруги.
Можливо рідні не можуть прийняти той факт що чоловік міг таке вчинити і шукають третю сторону.
Мені особисто хочеться вірити що чоловік не винен..але ...
Кокосиха• 02 ноября 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Але, що? Ви знаєте більше чим її батьки? сестра?
Добрая свекровь
• 02 ноября 2022
Ответ дляКокосиха
Я знаю лише те що було в мережі. З цього і роблю висновки.
Те що відкрились нові подробиці і версії я як і інші в цій темі не знала .