ЗавЛабСнаб• 02 ноября 2022

Позовна заява до суду, помилка в документі.

Добрий вечір. Деякий час я мала паспорт з граматичною помилкою в написанні імені. Згідно цього паспорту була приватизована квартира. Пройшов час, я змінила паспорт і паспортист на свій розсуд виправив помилку.
Я планую подати позовну заяву до суду, рішення якого підтвердить, що "це та ж сама людина". Назад міняти ім´я не хочу, бо з помилкою дурня якась.
Хто розуміється, будь ласка, зорієнтуйте як правильно називається така проблема (хочу нагуглити зразок заяви) і чи не потрібно мені спочатку звернутися в паспортний стіл за якоюсь довідкою, щоб ще і її прикріпити до справи?
Дякую).
ЛюблюДевчонок• 02 ноября 2022
це називається позов про встановлення факту, що має юридичне значення. але вам воно не потрібно, якщо ви зможете отримати довідку про те, що ви раніше мали пасторт з іншим іменем. зверніться за такою довідкою

ЛюблюДевчонок• 02 ноября 2022
щодо документу на квартиру почитайте ось це
https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/Встановленн...
автор ЗавЛабСнаб • 02 ноября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Це, мабуть, звернутися в ЦНАП, до паспортного столу?