Весела бджілка• 02 ноября 2022
Аліекспрес. Не знаю як там знайти отаке
Не може бути щоб там не було таких будиночків. Є в сінсей, в пепко, в різних прайсах (певно росіянстке дещо), і тд і тп
А на алі нема. Шукала по різному. І підсвічники і декор, і будиночки і домики.
І пошук по картинці. Знайшлося лише дуже дороге. А у схожому нема. Відчай просто))
Весела бджілка
• 02 ноября 2022
Ответ дляJuliana-USA
Дякую, але це картон. А хочеться керамічних)
Сірничок• 02 ноября 2022
у меня такие из картона мною сделанные. Если не найдете, можете попробовать
Весела бджілка
• 02 ноября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Так купіть на Сінсей і не морочте собі голову
Куплю, якщо там не знайду)
Але мені треба хоч 2-3, а вийде дорогувато.
Весела бджілка
• 02 ноября 2022
Ответ дляСірничок
Я з картону не хочу, хочу керамічні)
Але покажіть будь ласка які у вас, я шукаю якусь ідею поробки з дитиною у школу
Весела бджілка
• 02 ноября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
На таобао є такі. Але з доставкою теж не прямо дешево вийдуть
Класс!
А я думала що тао і алі це одне і те саме
Сірничок• 02 ноября 2022
Ответ дляВесела бджілка
Я з картону не хочу, хочу керамічні)
такие, вырезала под линейку скальпелем канцелярским, они в наборах с насадками продаются. Картон из наборов детских для творчества а4
Весела бджілка
• 02 ноября 2022
Ответ дляСірничок
Дякую! Спробуємо з малою також зробити)
Просто красавица• 02 ноября 2022
Ответ дляВесела бджілка
Куплю, якщо там не знайду)
М чего вы взяли что на Али дешевле будет?
Весела бджілка
• 02 ноября 2022
Ответ дляПросто красавица
Бо алі дешевий сайт)
Я якось в інсті більзну купила в інсті за 1200, а потім на алі побачила за 350 😂
Просто красавица• 02 ноября 2022
Ответ дляВесела бджілка
Бо алі дешевий сайт)
Они ее там же за 350 заказали. На Али разные товары есть, керамическое украшения не может быть дешёвым. По
Поставляее сколько там доставка стоит?
Вся такая в белом• 02 ноября 2022
Я в прошлом году заказывала с Алика за 115 грн,искала по фото.Чудесное время было,сейчас в мою область не доставляют
Весела бджілка
• 02 ноября 2022
Ответ дляВся такая в белом
Гірлянда)
Классна)
Це занавіска з ікеї?
Классна)
Це занавіска з ікеї?
Вся такая в белом• 02 ноября 2022
Ответ дляВесела бджілка
Гірлянда)
Классна)
Це занавіска з ікеї?
Классна)
Це занавіска з ікеї?
Гирлянда на батарейках.Да,шторы из икеи,мои любимые.
Блoшка-матрешка• 02 ноября 2022
Пошукайте доміки для рибок в акваріум, так такі є красиві, вони керамічні і набагато дешевше тих будинків.
Там-тарарам• 02 ноября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Залежно від розміру і ваги посилки
Невелика, до 1кг, їхала за 8долл, десь місяць,
Доставка з Тао зараз в Україну неможлива, в Польщу висилають