Добрий день, дівчатка! :)
Придивилась собі гарну курточку на зиму, знижка 40%.
Збираюсь замовити на свого брата, що проживає у Каліфорнії.
І от я зайшла через впн, все добре, зареєструвалась на сайті, ввела всі дані, ввела карту, жму замовити, а мені пише, що введені дані не вірні.
Зверталась за допомогою в їхній чат і телефонувала на гарячу лінію. Порадили спробувати замовити з іншого браузера і вибрати інший метод оплати.
Встановила інший браузер, інший впн, обрала метод оплати PayPal, але всеодно видає помилку.
Хто вміє замовляти, допоможіть будь ласка!!! :)
З мене гостинці по пошті гарантовані!!! :)
Ответ дляДама-мадама
А брат не може вам викупити, щоб ви не мучилися?
Ні, не може, бо я б хотіла ще потім собі замовляти, щоб його не дьоргати постійно, так як вони там працюють зранку до вечора...
Ответ дляНезламна
ТН, как и MACYS дается не всем, не все карты нравятся.
Які порадите? я замовляла з монобанку (доларова карта)
не підійшло:( приват доларова чи гривнева?
Ответ дляnavariya
А хто заважає платити з іноземної карти?
немаю іноземної карти,і чому це флуд....
Незламна• 02 ноября 2022
Ответ дляnavariya
Мені не що не заважає, в мене все ок)
Ответ дляНезламна
Мені не що не заважає, в мене все ок)
а як відкрити її?
допоможіть будь ласка