Рву и мечу• 02 ноября 2022
Спонсори женуть на роботу, чоловік проти
Надали безкоштовно житло, сказали, що можу користуватися скільки потрібно. Пропонувала кошти за комунальні послуги, відмовилися. Не враховуючи житло, усе забезпечує мій чоловік. Їжа, одяг, ліки для мене і дитини. Чоловік в Україні, але відправляє кошти. І спонсорам не подобається, що я не працюю. Завжди намагаються знайти для мене роботу. Я їм сказала, що чоловік працює і висилає кошти. Відповідь " ну будеш мати свої гроші". При цьому з дому не женуть, за комунальні відмовляються брати гроші. Чому таке бажання, щоб я працювала?
Елена-ленуся• 02 ноября 2022
Автор, знаю їх менталітет , я живу в Uk 🇬🇧, знаєте чому вони вас женуть на роботу ? Тому що вони надали вам житло на 6 міс
( дякуйте Богу , що не вигнали вас через 2 місяці , як інших) вони хочуть :
1) щоб ви з’їхали через 6 міс , їм дорого за вас платити коммуналку, електроенергія дуже дорога , ви сидите дома постійно , зарядка телефона , світло , вода : змити туалет 1 раз -5 пені, тому вони посуду миють в тазіках, +‘ готовка їжі а це : вода + світло , газ. На мене та дитину я плачу в квартирі , я орендую 100 м кВ - 200 фунтів в місяць з опаленням утро і в вечері включаю + вода + газ + не буду рахувати вам ( інтернет 20 фунтів ) .
2) для того , щоб ви з’їхали від них в орендне житло вам потрібно показати контракт на роботу і + виписка з банка про зарплату вашу за останні 3 місяці , і щоб оренда не була вищою чим 30% від вашого заробітку. Якщо у вас хлопчик більше 3 років , вам не здадуть по закону гостьова + спальня ( у нас це двушка у них це однокімнатна, спальні лише рахуються) , а лише здадуть по закону гостьова кімната та 2 спальні ( меньше не можна , бо ленд лорд буде оштрафований на велику скмму), так як у вас є ви і сину положено окрема кімната по закону , а закони вони не нарушають.
Без вашої офіційної роботи, без вашого доходу , вам не зняти житло ніяк , або потрібно внести кошти за 6 місяців вперед + депозит на сумму місячної оренди) .
Вони хочуть вас попросити з’їхати як буде срок 6 місяців , вам не буде куди , поїдете або в притулок для безхатченків, в Отель можуть поселити, або на війну в Україну вернетесь .
Тому вас випроваджують на роботу .
Вам телефонограмма• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Так, уявіть собі
Чомусь не вірю Вам( але не виключено, що така ситуація може бути) . Думаю, Ви все вигадали. Тролляка, простіше кажучи
JannyMoney• 02 ноября 2022
Ответ дляТамбовский мел
Розвиватися миючи унітази
ну как бы да. Становится самостоятельной и не зависимой от милости других людей. Развивается. Всё правильно.
Купи слона• 02 ноября 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
На Західній відмовлялись допомагати, якщо не говориш українською. В Німеччині, якщо не працюєш. Хазяїн встановлює правила! Не подобається -додому!
Что-то вы перепутали. В Германии, как раз практически никто из беженцев не работает. И все пособия получают)
Рву и мечу
• 02 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Ваше право
JannyMoney• 02 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
они не живут у кого-то в доме.
Рву и мечу
• 02 ноября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Тому вас випроваджують на роботу .
Ну я пропонувала кошти за комунальні, і навесні планую додому. Я не планую залишатися жити в іншій країні
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Да, і це лише питання часу, коли їх всіх попросять на роботу.
Аленький носочек• 02 ноября 2022
Чтотвам мешает жить в спокойном регионе Украины,а ваш муж будет этотвам оплачивать?и тут никтотне будет косо смотреть,всем по фиг
JannyMoney• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Ваше право
я тоже не верю. Через 10 дней уже нашли вам работу, без языка, без параграфа... Да и ребенка вы бы за 10 дней в сад не устроили.
Сказки)
Рву и мечу
• 02 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
Сказки)
До чого тут параграф? Я десь писала, що в Німеччині?
Купи слона• 02 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Вам ніхто не заважає відмовитися від цієї допомоги.
А я и отказалась. Но выводы сделала)
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 02 ноября 2022
ну так потому чтобы вы начали бабки зарабатывать и свалили от них. Они вас приютили ВРЕМЕННО! а безработная вы сама хату не снимете, или муж готов и аренду оплачивать? если готов то шо вы сидите в семье, адьес на вольные хлеба. если не готов, то вас взяли пересидеть на ближ воемя, пока вы ищете работу, а потом до свидания. Капец какие люди, нет блин, живите. уних до пенсии еще и муженька забирайте
Бабка_в_кедах• 02 ноября 2022
Ответ дляberil_он
так принято в Европе
Что принято? Люди с высшим образованием и проблемами со здоровьем при наличии суммы на еду на полгода должны идти пахать грузчиками, лишь бы европейцы спали спокойно, что мы не бездельники? Я бы с удовольствием пошла работать, но меня даже в магазин на раскладывание товаров без языка не берут. Только очень тяжелые работы. В чем смысл этого? Убить здоровье ради чего?
кошкомышь• 02 ноября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Я мала на увазі электроэнергія 200 фунтів з опаленням .
Підкажіть, скільки коштує оренда 100 кв.м без комунальних? Ви у великому чи маленькому місті?
Рву и мечу
• 02 ноября 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Отож. Йти на роботу не для того, що це потрібно мені. А для того, щоб спонсори спокійно спали вночі
Бабка_в_кедах• 02 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Ага, ага. Особенно вот это ’для вашего блага’ бесит. Сложилось впечатление, что они нас воспринимают кем-то типа домашних животных или детей, которые не способны без них принять решение, что для нас лучше.
Блин, то есть не только у меня ассоциация, что мы для них как животные с приюта?))
Купи слона• 02 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Но сейчас они все живут, не работая. А вы утверждали, что в Германии не помогают, если не работаешь. Кстати, о западной вы тоже не вполне в курсе.
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Бачите, значить така ціна вашій вищій освіті раз навіть в магазин на розкладку товарів не беруть.
А інші люди мають своє здоров´я вбивати, щоб ви на їхні податки жили? Логіку поясніть.
Бабка_в_кедах• 02 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
10 днів живете, і дитини вже походила у садок і вже захворіла?...
У меня рекорд ребенка в садике был 4 дня подряд. Вот такое бывает. В школе всё наладилось.
Ответ длявыходные пролетают
Вам правильно написали, вони не розуміють чому здорова жінка не працює. Якщо ви не працюєте, виникає питання на які гроші ви будете жити на пенсії. А годувати натовпи соціальщиків на пенсії ніхто не хоче. Бо чоловік може піти, а ви залишитеся із голою задницею і підете в соціальну службу із протягнутою рукою. Тому і хочуть, щоб ви працювали, для вашого ж блага.
Людина 10 днів як приїхала, дитина 3 роки тільки до садочка пішла, чоловік гроші шле і пропонує хазяям оплату за проживання, яка гола задниця і пенсія?
А_мій_самий_самий• 02 ноября 2022
Ответ дляТамбовский мел
Розвиватися миючи унітази
Не у всіх рівень іноземної мови однаковий. Я доволі непогано знаю англійську, плюс педагогічна освіта. Пропонували працювати в школі, в класах, в які інтегруються учні з України. Типу розумієш і вчителя, і учня і допомагаєш їм комунікувати між собою.
Купи слона• 02 ноября 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну это просто бросается в глаза)
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляsavalena
Ви не думаєте, що не всі звикли жити лише сьогоднішнім днем?
Елена-ленуся• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
А ви не пропонуйте , тут потрібно прямо діяти, я знаю їх , покладіть на стіл кошти їм 200 фунтів , і ви себе почувати будете краще . Пропонувати не потрібно - кладіть на стіл. Зараз зима скоро , дуже дорого опалення , ви можете гріти себе на всю включивши термостат на максимум або середину , вони себе на мінімумі всі держать. Вам потрібно зрозуміти це і негайно . Як підійде срок 6 місяців -99,99% відсотків вас попросять на вихід , ось побачите , вам прийдеться їхати в дім безпритульних , в Отель . А ще : вони знають , думають, що війна не закінчиться весною , і хвилюються , що ви будете сидіти у них на шиї в їх будинку - роками. Люди втомлюються від родичів гостей у себе дома, а ви взагалі чужа людина там , ім дискомфортно дуже.
Бабка_в_кедах• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Если потянете по деньгам, ищите жилье. Мы нашли за 1300 злотых плюс вода и электроэнергия. Город небольшой. 28 метров, но без контроля.
Рву и мечу
• 02 ноября 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
У моєї 2 дні було. І перед цим хворіли 2 тижні, тоді пішла в садок, і вистачило на 2 дні
Бабка_в_кедах• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Може з часом призвичається. У нас йшло в обструкцію, потім астму, несадиковська дитина. Але це рідкий випадок, багато хто через якийсь час починає ходити нормально.
Купи слона• 02 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
А вы не думаете, что завтрашний день автора - это не их забота. Они взяли на себя обязательства приютить автора на пол года. Все остальное их не должно касаться. Она не ребёнок, которого они взяли в приёмную семью.