Рву и мечу• 02 ноября 2022
Спонсори женуть на роботу, чоловік проти
Надали безкоштовно житло, сказали, що можу користуватися скільки потрібно. Пропонувала кошти за комунальні послуги, відмовилися. Не враховуючи житло, усе забезпечує мій чоловік. Їжа, одяг, ліки для мене і дитини. Чоловік в Україні, але відправляє кошти. І спонсорам не подобається, що я не працюю. Завжди намагаються знайти для мене роботу. Я їм сказала, що чоловік працює і висилає кошти. Відповідь " ну будеш мати свої гроші". При цьому з дому не женуть, за комунальні відмовляються брати гроші. Чому таке бажання, щоб я працювала?
Артура Пирожкова• 02 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Може. А може і не розуміють як то не працювати, як то не намагатися себе забезпечити, як то не допомагати родині, яка лишилася в Україні і т.д.
В мене багато знайомих , які думають саме так. І 4 тижні декретної відпустки це норм для більшості з них . Тому розповіді про 3+ роки їх реально шокують
Я в Німеччині, офіційна декретна відпустка 2 роки, 60% зарплати щомісячно.
Первая ласточка инфляции• 02 ноября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Може ви їх просто напружуєте, коли весь час вдома. Хочуть, щоб вас деякий час не було.
да, автор вы выходите из дома?
Тихомандражная• 02 ноября 2022
может потому что задолбались вас наблюдать в своем личном пространстве, хотят что б вы хоть в рабочий день были не с ними?
Рву и мечу
• 02 ноября 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
да, автор вы выходите из дома?
Ні,мне виходжу, боюся що назад не впустять
Соображалочка• 02 ноября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Супер. Але не у всіх країнах так. Тому і кажу у всіх свої звички, традиції і розуміння того що має/не має робити жінка
Пополняю_Карму• 02 ноября 2022
Ну как бы вы от них в зависимости, поэтому указывают вам. Моей хозяйке не нравилось, что я путешествовала
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Не брешіть, в Німеччині декретна відпустка всього 1 рік, після 1 року можна сидіти вдома, але за свої гроші і треба платити медичну страховку самій, ну або на шию чоловіку, що серед молодшого покоління взагалі зараз не прийнято. Не видавайте бажане за дійсне. Поцікавтеся як у сусідніх країнах - Франції чи Іспанії з декретом, думаю будете в прямому смислі шоковані.
Артура Пирожкова• 02 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Це не залежить від країни
Запароленое одеяло• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Тоді може треба шукати інше помешкання?
Как нефиг делать• 02 ноября 2022
Автор, лайфхак - возьмите ноут, планшет - втычте себе 2-3 часа, пока деть в саду. Язык учите, например...Скажите, что у вас подработка онлай из Украины осталась (а не муж деньги дает).
Ну если они конкретно открывают дверь с ноги, лезут через плечо на предмет того, что вы там делаете и все выспрашивают в деталях - я бы задумалась об их адекватности
Артура Пирожкова• 02 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Ви непроінформовані.
Я наразі в такій відпустці, є опція 1 рік і більші виплати, є 2 роки і менші щомісячні виплати. Ми обрали 2 роки.
Я працюю в офісі великої німецької компанії з безстроковим контрактом. АОК сплачує роботодавець.
У вас, мабуть, простіша робота, або неофіційна
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Вам правильно написали, вони не розуміють чому здорова жінка не працює. Якщо ви не працюєте, виникає питання на які гроші ви будете жити на пенсії. А годувати натовпи соціальщиків на пенсії ніхто не хоче. Бо чоловік може піти, а ви залишитеся із голою задницею і підете в соціальну службу із протягнутою рукою. Тому і хочуть, щоб ви працювали, для вашого ж блага.
Рву и мечу
• 02 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Ого
Соображалочка• 02 ноября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Це не залежить від країни
Звісно, кожна окрема сім’я має свої порядки. Але все одно ви живите в соціумі і там прийняті якісь норми
Купи слона• 02 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Ага, ага. Особенно вот это ’для вашего блага’ бесит. Сложилось впечатление, что они нас воспринимают кем-то типа домашних животных или детей, которые не способны без них принять решение, что для нас лучше.
Артура Пирожкова• 02 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Ну які норми?
Я можу казати лише за Німеччину, багато жінок тут народжують погодок, 2-3 дітей. І вони роками не працюють.
Можливо, у Франції та Іспанії, як зазначила коментаторка вище, жінки починають працювати з пологового, я цього не знаю)
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Насправді, це для вашого ж блага. Будь-яка робота людей облагороджує.
Тамбовский мел• 02 ноября 2022
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я була в такій же ситуаціі. В Європі такі традиції, що людина має працювати і забезпечувати себе, бути платоспроможною, розвиватися. Не ображайтеся на них, не думаю, що це зі зла.
Розвиватися миючи унітази
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляТамбовский мел
Розвиватися миючи унітази
А ви вважаєте, що жити на гроші платників податків (які до речі платять також прибиральниці у туалетах) це набагато краще за статусом?
Купи слона• 02 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Я не просила никого меня облагораживать, я как-то сама с этим справляюсь. Просто вся эта ’помощь беженцам’ теперь для меня выглядит лицемерием.
Вся такая растыкая• 02 ноября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Здорова жінка мабуть працювала в офісі, а не прибиральницею. З чого вона повинна працювати руками?
Закордоном також багато жінок живуть за рахунок чоловіка и для них то є ок. Це жаба
Може простіше зняти житло за гроші? Тоді в кого не буде питань.
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Вам ніхто не заважає відмовитися від цієї допомоги.
Ответ дляРву и мечу
Вам телефонограмма• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Ага, аж 10 днів живу.
То вони ж при цьому посміхаються і кажуть, живи скільки потрібно.
10 днів живете, і дитини вже походила у садок і вже захворіла?...
Рву и мечу
• 02 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Так, уявіть собі
Запароленое одеяло• 02 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
На Західній відмовлялись допомагати, якщо не говориш українською. В Німеччині, якщо не працюєш. Хазяїн встановлює правила! Не подобається -додому!
Соня-сонятко• 02 ноября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Я б теж хотіла бути в такій декретній відпустці із 60% окладом, а не 860 грн, яких тільки на памперси вистачає
Заела_пластинка• 02 ноября 2022
Якщо тви не сходитися у поглядах, вони вас повчають, нав´язують своє бачення, вас це дратує і ви не плануєте коритися, вам краще буде з´їхати від них. Пошукати житло без господарів.
Якщо це просто розмови у дусі, от було б добре за келихом вина, і вам не напряжно їх час від часу підтримувати ’так було б добре. може повчитися, а там й на роботу візьмуть. Чи поволонтерити? Що порадите?’ А далі кожен сам по собі. То хай собі зудять.
Я б обрала перший варіант.