Янгол в камуфляжі• 03 ноября 2022
Возможно ли в европе сделать карту в банке без статуса
Возможно ли в европе, предположительно в польше, но может и другая страна, сделать карту в банке без статуса беженца или ВУ просто на украинский паспорт?
Беговая дорожка для носа• 03 ноября 2022
Я влітку робила в Польщі тільки з українськими біометричним закордонним паспортом. Ніяких песелів в мене не було.
В Німеччині не змогла зробити без прописки та наявності німецького податкового коду. Зверталась в декілька банків - відмовляли.
ЖД білети ловлю• 03 ноября 2022
У Нідерландах- можна, навіть онлайн лише можна, типу Монобанку, але тоді користуватися тільки віртуалкою.
ХуАнита• 03 ноября 2022
Ответ дляЖД білети ловлю
І револют можна. Але тоді питання як поповнювати готівкою.
Астановитесь• 03 ноября 2022
Ответ дляХуАнита
Через банкомат евронет
Янгол в камуфляжі
• 04 ноября 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Вчера в Польше сделала без песеля по заграну
Скажите пожалуйста, в каком банке? почём обслуживание?
Янгол в камуфляжі
• 04 ноября 2022
Ответ дляЖД білети ловлю
пiдкажiть назву банку будь ласка
Янгол в камуфляжі
• 04 ноября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Дякую