Сметчица• 03 ноября 2022
Тарілки Helfer чи Ikea
Не можу вибрати серед цих двох. Ціна приблизно однакова. Колір білий обох.
1. Неlfer (фото 1) з епіцентру. Порцеляна.
2. Ikea (фото 2,3,4). Кераміка.
В Helfer - є розміри тарілок 25, 23, 20, 18, 16. Не можу визначититись які ж потрібні. Підкажіть хто б обрав цей варіант.
В Ikea є розмір 25 і 20, думати не треба, але здається по фото, що десертна тарілка трохи глибока, чи зручно це?
Який ви б обрали?
2. Ikea (фото 2,3,4). Кераміка.
Який ви б обрали?
Результат:
вже голосів:
10 (52.63%)
Helfer
5 (26.32%)
Результат
4 (21.05%)
Ikea
Сметчица
• 03 ноября 2022
Ответ дляМарс атакует
А по-моему они одинаковые
Бо я шукала такого плану. Білі такої форми. Але це порцеляна і кераміка.
Сметчица
• 03 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Это просто белые тарелки. Что там можно выбирать. Любые.
От кожну річ вибираю довго, бо знаю, якщо потім мені подобатись не буде, це буде мене дуже нервувати.
Деколи шкодую, що не маю такий легкий характер, як ви)
Гжегож Бженчишчикевич• 03 ноября 2022
У меня икеа всех размеров
Но больше нравятся. тарелки с фото 1
Чудо-Рыба-кит• 03 ноября 2022
Я якось дивилася тарілки в ікеа, не сподобалась якість, багато браку. А тут маєте змогу вибрати без браку.
Спелый баклажан• 03 ноября 2022
Ответ дляСметчица
Ооо, я такая же). Мне понравились первые, люблю фарфор. Размер тарелок нравится 25, для меня самые удобные и десертные 20.
Сметчица
• 03 ноября 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Підкажіть яка вартість 25 см. Дякую
151 грн., але знайшла в інтернеті дешевше з безкоштовною доставкою.
ДолькиКабана• 03 ноября 2022
Керамика очень хрупкая, у меня был набор так его весь поковали ставя в сушилку… моешь много посуды, и когда ставишь ее в сушку не дай бог зацепить тарелку об сушку, все, скол есть