Повелительница лампочек• 03 ноября 2022
Чи можна у когось купити ел. версії дитячих книжок (які купила людина на сайті)?
Нетривіальне питання певно.
От є на сайтах видавництв електронні версії книжок. Зазвчиай це мінус 50-70% від паперового аналогу.
Людина купує для своєї дитини (я так робила). А далі ж може передавати кому-завгодно...
От як знайти (де дивитися) - щоб скооперуватися і викупати у людей ці ел версії?
Мова про сучасні дитячі книжки - новинки.
Дитина багато читає, вже купила їй ел книгу. Тепер шукаю до неї безпосередньо книжки на закачку
Повелительница лампочек
• 03 ноября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Флибуста
Нажаль, сучасних УКРАЇНСЬКИХ творів я там не знайшла.
Чи не так шукаю)
Радостина• 03 ноября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Чи не так шукаю)
Повелительница лампочек
• 03 ноября 2022
Ответ дляРадостина
Дуже дякую! Зараз буду дивитись
Радостина• 03 ноября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Дуже дякую! Зараз буду дивитись
Ось наприклад Квіти для Елджернона. Багато чула про цю книжку, але не читала на жаль))