Отвечаю всем• 03 ноября 2022

Письмо из банка заграницей. Кто-то уже получал такое?

Шановний пан / пані,

Відповідно до чинних нормативно-правових актів у сфері заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму, Банк зобов’язаний здійснювати постійний моніторинг встановлених ділових відносин та перевірку транзакцій та операцій, що здійснюються протягом усього періоду цих взаємовідносин, наскільки вони відповідають профілю ризику клієнта та інформації, зібраній під час застосування заходів комплексної перевірки щодо клієнта та/або його господарської діяльності, а також своєчасному оновленню зібраних документів, даних та інформації.
Відповідно до ст. 352 Загальних положень щодо платіжних рахунків і послуг, дебетових карток і KВС Online Bulgaria для фізичних осіб, які застосовуються в договірних відносинах між Вами та KBC Bank Bulgaria EAD (раніше відомий як Raiffeisenbank (Bulgaria) EAD), клієнт/його довірена особа зобов’язаний надавати та/або оновлювати під час вступу в ділові відносини та/або на вимогу Банку документи, дані та інформацію, пов’язану з дотриманням положень щодо заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму, визначених національним та європейським законодавством, а також для виконання інших визначених законодавством зобов’язань, включаючи, але не обмежуючись: належним чином заповнену анкету з інформацією про клієнта (анкета KYC), письмову декларацію, щоб встановити, чи належить особа до однієї з категорій згідно з ст. 36 Закону про заходи протидії відмиванню коштів (відомий політичний діяч або пов’язана з ним особа), анкету про майновий стан, декларацію для цілей автоматичного обміну фінансовою інформацією тощо.

У зв’язку з вищевикладеним та враховуючи моніторинг, який здійснюється в рамках виконання банком своїх регуляторних зобов’язань, просимо до 31.12.2022 надати Банку:

Документ біженця /Реєстраційна картка, видана Державним агентством у справах біженців при Раді Міністрів/
Документ про адресу /Копія договору оренди, копія нотаріального акту на нерухоме майно у країні, документ про тимчасове/постійне проживання або інший документ із зазначенням адреси особи/
Копія трудового договору з роботодавцем на території країни
Документи про походження коштів в залежності від походження, зазначеного клієнтом

Вищезазначені документи необхідно надати до обраного Вами відділення Банку. З причин, пов’язаних з конфіденційністю інформації та підтвердженням особи, документи повинні бути пред’явлені особисто власником рахунку або належним чином уповноваженою особою, у зв’язку з чим застосовуються правила уповноваження, викладені в Загальних положеннях господарської діяльності і Загальних положеннях вiдносно платіжних рахунків і послуг, дебетових карток і KBC Online для фізичних осіб.
Нагадуємо, що відповідно до ст. 353 Загальних умов щодо платіжних рахунків і послуг, дебетових карток і KVS Online Bulgaria для фізичних осіб, у разі невиконання зобов’язання щодо подання описаних вище документів протягом зазначеного періоду, Банк має право:

вжити заходів щодо обмеження Вашої можливості користуватися банківськими продуктами та послугами до виконання Ваших зобов’язань, у тому числі шляхом блокування рахунків;
розiрвати без попередження укладені з Вами договори щодо відкриття та обслуговування платіжних рахунків та/або інші договори щодо наданих платіжних послуг;
припинити з Вами ділові відносини.
З повагою,
KBC Bank Bulgaria EAD
Пьяная вишня• 03 ноября 2022
Это нормальный список документов. Подаете его и все

автор Отвечаю всем • 03 ноября 2022
Ответ дляПьяная вишня
А как доказать, что я снимала с гривниевой карты в банкомате и вкладывала на счет?
Боевая• 03 ноября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Есть движение по карте. Можно взять в личном кабинете.
Ms. Похвала• 03 ноября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Выписку из Укр банка покажите