Ширли-Мырли• 03 ноября 2022

И опять я раздетая(((

Купила себе куртку на холодную осень-зиму. И вот уже ноябрь - а в ней жарко... носить нечего...
Покажите, что вы себе купили осеннего не очень тонкого?
Баба на горошине• 03 ноября 2022
Походите три Дня нараспашку

Благоуханочка• 03 ноября 2022
Пальто, тонкий пуховик
автор Ширли-Мырли • 03 ноября 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Пальто, тонкий пуховик
Покажите
Лиса Патрикевна• 03 ноября 2022
Купила umbro.чорну коротку.
Крім неї в мене 8-10 курток. 3 пальто. Нічого більш не купую
Без комплексов• 03 ноября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Походите три Дня нараспашку
+1 тоже проблему нашли.
автор Ширли-Мырли • 03 ноября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Походите три Дня нараспашку
А если еще месяц?
Помню 24 февраля этого года - было очень тепло. А если вся зима такая?
Лиса Патрикевна• 03 ноября 2022
Проблема? Одягніть футболку чи реглан
Лиса Патрикевна• 03 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
А если еще месяц?
Це єдина куртка?
автор Ширли-Мырли • 03 ноября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Це єдина куртка?
Нет. Не единственная.
Я хочу что-то красивое и незаношенное

Куколка-мяуколка• 03 ноября 2022
Не покажу. Ходжу третій сезон в тій самій. Купила по ціні кофти, мерзну в ній при +10. Тьху...
Щепотка_совести• 03 ноября 2022
А я теж зимовий пригледіла
Осінь в старій куртці перебігаю
Та никада в жизни• 03 ноября 2022
Пальто и тонкий пуховик. Можно отдельно, можно пуховик под пальто и будет тепло
автор Ширли-Мырли • 03 ноября 2022
Ответ дляЩепотка_совести
А я теж зимовий пригледіла
Осінь в старій куртці перебігаю
Неплохой.
У вас тоже теплый вариант)
Единорог_помог• 03 ноября 2022
Послушаю. Есть теплые, есть холодные. Средней нет.
Щепотка_совести• 03 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Неплохой.
У вас тоже теплый вариант)
Так, бо на осінь нічого не знайшла що б сподобалось то і вирішила в старій ходити
Закидай меня камнями• 03 ноября 2022
У меня та же беда )

Пальто продувается, куртка есть короткая, хотелось бы чуть длиннее, но тоже жаркая…
Даю справку• 03 ноября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Купила umbro.чорну коротку.
Ви кожний день міняєте куртки? От чесно, навіщо скільки? І де ви їх складаєте? Щоб їх було видно, це треба весь шкаф завалити вішачками. А де тоді просто речі мають бути? Чи у вас гардеробна?
Тантрический кекс• 03 ноября 2022
Пальто - рубашка, в нем не жарко и не холодно. Пару дней был ветер ледяной, ходила в зимней куртке, не запарилась
Я в дамках• 03 ноября 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
в секонда великий вибір теплого одягу, і пуховики, і на синтепоне.

Я в дамках• 03 ноября 2022
Ответ дляЩепотка_совести
А я теж зимовий пригледіла
Осінь в старій куртці перебігаю
і я схожий міряла, класний, але ціна 5500 для мене велика, походжу в старих
Я в дамках• 03 ноября 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
У меня та же беда )

я в прошлом году на олх и пуховик классный бу купила, и дубленку на 20 мороза, по смешным ценам
Я в дамках• 03 ноября 2022
Ответ дляДаю справку
у мене так само, 2 кімнатна квартира
Красавица писяная• 03 ноября 2022
Пальто сейчас ношу. Если еще и шерсть в составе, вообще супер
Куколка-мяуколка• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Верхній одяг, особливо на зиму, із секонду це кіт в мішку для мене. Не вмію на око визначити чи все добре з наповнювачем і буде дійсно теплим. Я маю файного шерстяного сведрика) І не одного. Так і ходжу. Дякую)
Даю справку• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ в дамках
у мене так само, 2 кімнатна квартира
Так, у мене теж 2 кімнатна. Але немає де це все поставити. А де ви їх складаєте?
дамаБезСобачки• 03 ноября 2022
В мене було так само з курткою,та що в мене вже була жарка, купила таку і дуже задоволена нею
Щепотка_совести• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Цей дешевше
Госпожа_тамагочи• 03 ноября 2022
Ничего,9 год хожу в одной
Рожки-да-ножки• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Я теж щось зимове підшукую і тут реклама, на ній тільки фото, але бачу і розумію, що подобається, от таке я хочу. Бігом туди, бачу ціну… і надія помирає в страшних муках.
Дежурный по кухне• 03 ноября 2022
А що ви носили минулого сезону вдягнути не можна? Ви виросли з нього, чи воно розлізлося від старості?