Пульт от линолеума• 03 ноября 2022
Сказав, що дізнається всю правду про мене.
Ситуація яка, мені зраджували. Я про це здогадувалась тільки, а все підтвердилось лише нещодавно .
Був період, коли ми жили разом ще тоді, я теж переписувалась з іншими. Були зради також оскільки я благала про секс, вдома мені його не давали, розлучитись було шкода ьо дитині треба тато, класика. І страх.
Тепер я дізналась про зради ну і він пішов і продає на розлучення. Але ще додав чи буде допомагати дитині чи ні залежить від того якою вилізе правда. Як лбдина щось може знайти я не розумію?
І яке відношення до цього дитина має я не знаю в його очах. Сам факт, правду він дізнається і остаточно пропаде але як бути, тепер вся провина ше й на мені виходить?
Чому зраджувала тому що повторюсь сексу не було і сам відверто казав йди з ким хочеш з тим і спи.
Як бути? Я думаю він шукати буде того мужика і знайде або по номеру телефону
Ще таке питання, за який час по номеру можна взяти роздруківки ? За роки можна?
Короче я пропала( найгірше через мене постраждає дитина . Він вже пішов, зняв собі кімнату а я переживаю потерпаю
Стрекозей• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Клянусь чим хочете я не брешу( краще б брехала
Я просто в страшній паніці
Все зрозуміло. Вчорашня тема про коханця 60 річного пердуна із органів , теж ваша, я впізнаю ваш стиль.
размахер• 03 ноября 2022
Какая разница, что он узнает или нет? Вы разводитесь. Алименты не зависят от того, кто кому изменял, если вы не подписывали брачный контракт. Не забивайте себе голову. Ставьте точку, и пусть делает, что хочет.
Я такая боевая• 03 ноября 2022
Ще перед ним виправдовуватись??
Сказала би, звісно мала коханця , а мала чекати поки ти нагуляєшся, скотина ти така! І яке йому діло взагалі, як сам другу тойво)
Простоваля• 03 ноября 2022
А коли ви зраджували? З ким була дитина? Де був чоловік? Ви працювали?
Аноним Первый• 03 ноября 2022
Да пошел бы такой мужик на хер . Он просто ищет повод сделать кого то виноватым в разводе ,когда у самого рыльце в пушку . Лучшая защита это нападение .
Просто разводитесь с этим козлом и подавайте на алименты . Он понял что вы попали на крючок и играет . Расскажите ему все сами ,пусть захлебнется (ну только конкретную персону не указывайте 😉
В общем , переиграйте его и на хер пошлите
Маурита• 03 ноября 2022
Как скучно я живу. У меня дети 100% от мужа, но алиментов не дождусь, или минимальные.
Ответ дляПульт от линолеума
Та я вже зрозуміла що все пропало і все він дізнається і поставить вже жирну крапку
І шо? Якщо він погрожує що не буде спілкуватися з дитиною, то, повірте, йому просто потрібна причина, якщо не знайде доказів зради, то придумає щось інше. Ви, звичайно, така собі людина, пі.ка чухалась, чоловік не брав, то пішла шукать іншого, чудова у вас сім´я, по темі, ваша дитина від вашого розлучення тільки виграє, то міф, про тата, що нехай любий аби був, козли і з дітьми ведуть себе як козли, так що дитина нічого не втрачає.
Фамильная фондюшница• 03 ноября 2022
заспокойтесь, не дасть йому ніхто роздруківки з вашого номеру. навіть в поліції це не так просто, як у кіно показують.
а якщо б він їх і отримав, то що? ну дзвонили ви комусь, чи вам. я сумніваюсь, що він спитає того чоловіка, і він такий ’да, я з нею спал’. вас і так розлучать, нащо копирсатись у брудній белізні, тим паче і він не святий
а про допомогу дитині - може то він сумнівається у батьківстві?
Виннипуховна• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Він запевнив що знайде правду. І він знайде
А мені так погано аж нудить
Они никак не может получить фото ваших переписок
Это все блеф , забейте
Мастер Класс• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
А переписки? Скріни?
Також він знайшов номер телефону з яким я спілкувалась і досі маю контакт я писала йому тільки нічого не розказуй а тепер переживаю що відправить скріни тому і здасть мене повністю
Короче хана (( ч тепер каюсь що винна перед дитиною своєю
Автор, у судді не будуть детектив знімати, розлучення і подавайте на аліменти, або скажете, що дитина буде 50÷50. Від такого чоловіка треба бігти, коса назад, а не вислуховувати доводи поторочі, гидкий чмошник він у вас. Схоже і по вам катком пройшовся, що ви себе не можете до купи зібрати. Зараз треба звернутися до адвоката і подавати на аліменти. Якщо він притиришний, а може ще й абьюзер, то так просто він не відчепиться, я б навіть за кордон поїхала, такого чмошника 100 не випустять і міняла би всі крнтакти. А як цей тато-герой до дитини відноситься?
Царь-Матушка• 03 ноября 2022
Заспокойтесь. Візьміть себе в руки. Діло зроблено. Вам треба було його вигнати, а не шукати на стороні. А тепер вже все. Хай і дізнається, яке вам діло? Він також зраджував. Йому платити за аліменти от і дьоогається
Радикальная• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
А когда Вы друг другу изменяли, это не была точка ?
Радикальная• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Я вже собі придумала а може він йому гроші запропонує за правду а той погодиться? Всяке може бути
Бо колишній дає мені 101% що дізнається всю правду про мої переписки і зради
Ну и найдет и что ? Вы же сами написали, что жили как соседи.
Радикальная• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Ех життя мене б’є зі всіх боків
Мало того що він дізнався і дізнається правду про зради і переписки
Та к ще й я дізналась про його зради
Пішов сказав більше не люблю і не повернусь до тебе і буду далі зраджувати
Хоч то вже не зради бо на розлучення подав
Постраждає бідна дитина буде без тата
Та к ще й я дізналась про його зради
Постраждає бідна дитина буде без тата
Что Вы несете ?
Не обязательно состоять в браке, чтобы быть отцом.
Он им значит и не был.
Запыхалась• 03 ноября 2022
Ответ дляБелый Лосик
К чему вы ребенка приплетаете ?
Его действительно жалко. Ему с родителями не повезло .
Особливо з мамою. Таку дивну маму ще пошукать треба. Хотя, Автор, ви не та мадама яка завагітніла проти його волі, потім оженила його на собі, а потім він її виганяв зі своєю мамою?
Анонимарик• 03 ноября 2022
Як прийде Вам лист з суду, то підіть напишіть що не заперечуєте. Як розлучитесь, подавайте позов на видачу судового наказу на аліменти.
Все буде ок.
Дама-мадама• 03 ноября 2022
Може він хоче ДНК зробити..тому і каже шо подивимось чи буде він платити
Зарядка для хачапури• 03 ноября 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Поражаюсь сколько у людей дурной энергии, какие страсти, измены, разводы.
Кому еще лень всем этим заниматься?
Видимо старею...
Кому еще лень всем этим заниматься?
Видимо старею...
Не зарекайтесь)
Наизнанку• 03 ноября 2022
алименты это на содержание ребенка,а не награда за верность жены.
подавайте в суд исковое заявление и срочно!
а свои рога пусть он чешет о забор.
железный занавес• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Узнает и что? Если он уже бывший чего вы так дрожите? Ребенок не от него что ли?
железный занавес• 03 ноября 2022
Ответ дляСтрекозей
Трахатись на ліво і на право не нудило ? Дитина хоч від нього, бо я б на його місці і тест ДНК обов´язково зробила.
Тоже подумала, что ребенок не от него, иначе к чему такая паника и приплетать ребенка в каждом комменте. А так...изменяли оба, чего тогда такой шок вдруг?
В гости звали?• 03 ноября 2022
Ответ дляЗамыленная
Тю, ну и что, что узнает? И? Закону похер на измены, алиментов это не касается. Он тоже изменял, вы квиты, 1:1. К чему ваши причитания, я не пойму? Разведётесь и подавайте на алименты
Я тоже не поняла… причём тут алименты и зрада)))
Бред автора какой-то