Пульт от линолеума• 03 ноября 2022
Сказав, що дізнається всю правду про мене.
Ситуація яка, мені зраджували. Я про це здогадувалась тільки, а все підтвердилось лише нещодавно .
Був період, коли ми жили разом ще тоді, я теж переписувалась з іншими. Були зради також оскільки я благала про секс, вдома мені його не давали, розлучитись було шкода ьо дитині треба тато, класика. І страх.
Тепер я дізналась про зради ну і він пішов і продає на розлучення. Але ще додав чи буде допомагати дитині чи ні залежить від того якою вилізе правда. Як лбдина щось може знайти я не розумію?
І яке відношення до цього дитина має я не знаю в його очах. Сам факт, правду він дізнається і остаточно пропаде але як бути, тепер вся провина ше й на мені виходить?
Чому зраджувала тому що повторюсь сексу не було і сам відверто казав йди з ким хочеш з тим і спи.
Як бути? Я думаю він шукати буде того мужика і знайде або по номеру телефону
Ще таке питання, за який час по номеру можна взяти роздруківки ? За роки можна?
Короче я пропала( найгірше через мене постраждає дитина . Він вже пішов, зняв собі кімнату а я переживаю потерпаю
Пульт от линолеума
• 03 ноября 2022
Він точно знайде всю правду
І про одного якому відео відправляла свої він мене здасть відразу
І другий ((
Дитина при тому що сказав не буде помагати
І другий ((
100pudov• 03 ноября 2022
Господи что за дестский сад!!! Он чтобы в посёлок меня застал я бы сказала - показалось! Докажи что что-то было
А вы перетесь! Он манипулирует…ага,не будет выплачивать,это не ему решать,подаёт в суд и все
Пульт от линолеума
• 03 ноября 2022
Ответ для100pudov
А якщо він знайде переписку з іншими як віднєкатись? Він не повірить
А ще гірше відео свої відправляла то теж не впізнає чи що?))
А ті двоє здадуть козли мене точно
100pudov• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
А ті двоє здадуть козли мене точно
И что!?? Он вам тоже изменил,и что что найдёт,пошёл на…я вас не понимаю,если мужчина лишает из-за такого ребёнка помощи или внимание,значит ему не нужен ребёнок,ему нужна причина оправдать что он козел!! Сколько мы не сделали друг другу с бывшим,он любит и помогает ребёнку,а я поддерживаю с ним хорошие отношения после всего,мы двое взрослых адекватных людей и понимаем свою ответственность