Пульт от линолеума• 03 ноября 2022

Сказав, що дізнається всю правду про мене.

Ситуація яка, мені зраджували. Я про це здогадувалась тільки, а все підтвердилось лише нещодавно .
Був період, коли ми жили разом ще тоді, я теж переписувалась з іншими. Були зради також оскільки я благала про секс, вдома мені його не давали, розлучитись було шкода ьо дитині треба тато, класика. І страх.
Тепер я дізналась про зради ну і він пішов і продає на розлучення. Але ще додав чи буде допомагати дитині чи ні залежить від того якою вилізе правда. Як лбдина щось може знайти я не розумію?
І яке відношення до цього дитина має я не знаю в його очах. Сам факт, правду він дізнається і остаточно пропаде але як бути, тепер вся провина ше й на мені виходить?
Чому зраджувала тому що повторюсь сексу не було і сам відверто казав йди з ким хочеш з тим і спи.
Як бути? Я думаю він шукати буде того мужика і знайде або по номеру телефону

Ще таке питання, за який час по номеру можна взяти роздруківки ? За роки можна?

Короче я пропала( найгірше через мене постраждає дитина . Він вже пішов, зняв собі кімнату а я переживаю потерпаю
Муроводчица• 03 ноября 2022
Нащо воно вам, він не хоче і все. Подаєте просто на аліменти.
irkin• 03 ноября 2022
Ребенок постралает не из-за Вас, а из-за тупого козла, которым оказался Ваш муж.
Интимная• 03 ноября 2022
чем меньше народу о чем-то знает, тем лучше. зачем Вы сюда написали? теперь Вас можно отследить и по активности браузера в телефоне, например.
сЛАдКОежКА• 03 ноября 2022
Головне це все заперечуйте! Що б там не було! Навряд чи він знайде фото чи відео вашого сексу! Все інше, то фігня! Ніяк не доведе що була зрада!
автор Пульт от линолеума • 03 ноября 2022
Ответ дляirkin
Він запевнив що знайде правду. І він знайде
А мені так погано аж нудить
ЖивунаБагамах• 03 ноября 2022
Ви один одного варті, однозначно.
Ответ длясЛАдКОежКА
А переписки? Скріни?
Також він знайшов номер телефону з яким я спілкувалась і досі маю контакт я писала йому тільки нічого не розказуй а тепер переживаю що відправить скріни тому і здасть мене повністю
Короче хана (( ч тепер каюсь що винна перед дитиною своєю
Леся Українка• 03 ноября 2022
Наврядчи щось роздрукує
Це хтось сказав.
Дитину жаль
Леся Українка• 03 ноября 2022
Яка різниця вже
Простіть себе
Подавайте на аліменти, закону все одно хто кому зрадив
сЛАдКОежКА• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
А переписки? Скріни?
Все що є на вашому телефоні, повидаляйте. Контакти також. Якщо чоловік з яким зраджували адекватний, то попередьте і його. Але в любому випадку все заперечуйте .
Ответ дляЛеся Українка
Яка різниця вже
Простіть себе
Та я вже зрозуміла що все пропало і все він дізнається і поставить вже жирну крапку
Ответ длясЛАдКОежКА
Я вже собі придумала а може він йому гроші запропонує за правду а той погодиться? Всяке може бути

Бо колишній дає мені 101% що дізнається всю правду про мої переписки і зради
Паспортный стол• 03 ноября 2022
Автор ви тролите чи від природи така дьоргана?
Ответ дляПаспортный стол
Я серйозно
Чому дьоргана?
Бегущаяпо• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
А мені так погано аж нудить
Ну дізнається і що? Суд при призначенні аліментів не бере до уваги зради та проблеми у ваших відносинах.
Замыленная• 03 ноября 2022
Тю, ну и что, что узнает? И? Закону похер на измены, алиментов это не касается. Он тоже изменял, вы квиты, 1:1. К чему ваши причитания, я не пойму? Разведётесь и подавайте на алименты
Паспортный стол• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Я серйозно
Чому дьоргана?
Усьо пропало, я пропала. І ще купа версій ’ а він, а я, а дитина’
Белый Лосик• 03 ноября 2022
Вы искали приключений в поисках на стороне ? Вы их нашли.
Вам изменяли, вы это проглотили, прикрываясь ребенком цеплялась за свой брак ? Да, это так.
Так что тоже не святая.
Глупости стоят дорого.
сЛАдКОежКА• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума

Ваш колишній що мільйонер? Всі ці пошуки коштують грошей. Він просто лякає вас, сподіваючись що самі зізнаєтесь .
Ех життя мене б’є зі всіх боків
Мало того що він дізнався і дізнається правду про зради і переписки
Та к ще й я дізналась про його зради
Пішов сказав більше не люблю і не повернусь до тебе і буду далі зраджувати
Хоч то вже не зради бо на розлучення подав
Постраждає бідна дитина буде без тата
Ответ длясЛАдКОежКА
Не знаю
Ще й каже якийсь папір підготовлює що за папір я без поняття
Замыленная• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Ех життя мене б’є зі всіх боків
Та к ще й я дізналась про його зради
Постраждає бідна дитина буде без тата
Ааа, вы троллите. Ну-ну ))
Ответ дляЗамыленная
Ааа, вы троллите. Ну-ну ))
Клянусь чим хочете я не брешу( краще б брехала
Я просто в страшній паніці
Белый Лосик• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Ех життя мене б’є зі всіх боків
Та к ще й я дізналась про його зради
Постраждає бідна дитина буде без тата
К чему вы ребенка приплетаете ?
Его действительно жалко. Ему с родителями не повезло .
Замыленная• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Я просто в страшній паніці
Реально тролль - ребенок без папы, узнает про измены, какую-то бумагу готовит, не знаю, миллионер или нет. Ну такое наворотили ))
Белый Лосик• 03 ноября 2022
Ответ дляЗамыленная
Туалетную бумагу, наверное)
Ksenia-e9d7• 03 ноября 2022
Ну какой-то бред) При подаче на алименты, суд не будет рассматривать, кто кому изменял
Стрекозей• 03 ноября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
А мені так погано аж нудить
Трахатись на ліво і на право не нудило ? Дитина хоч від нього, бо я б на його місці і тест ДНК обов´язково зробила.
Русалка на ветвях• 03 ноября 2022
Поражаюсь сколько у людей дурной энергии, какие страсти, измены, разводы.
Кому еще лень всем этим заниматься?
Видимо старею...
Мудробаба• 03 ноября 2022
Опять в селе разборки?