KROX@• 03 ноября 2022
Ну шо йому ше від мене треба? Целюліт..
Дівчата, хочеться уявити, що ми живемо в нормальному світі без цього жаху. Тому створюю нормальну мирну тему з категорії "Які класні в нас були проблеми"..
Гляньте, що не так.
Коротше, маю 52 кг ваги і 166 см зросту. Струнка і тонка. Займаюсь йогою, бігаю іноді, контрастний душ, п"ю багато, харчування правильне (але грішу солодким-1-2 квадратика шоколаду+1-2 печива на день, не кожен день так).
Активно користуюсь мочалкою на проблемні зони і хорошим зволожуючим гелем для душу(з оліями). І все одно шкіра на сідницях і внутрішній частині стегна дрябла, якщо напружити-буде целюліт. Що ще додати і чи буває так, що щоб не робив-не позбутись? Поділіться своїм успіхом в боротьбі з дряблістю і целюлітом.
Гляньте, що не так.
Я-ваш шанс• 03 ноября 2022
вы издеваетесь? 52 кг при вашем росте даже если с целлюлитом - это прекрасно
Здесь на минутку• 03 ноября 2022
курс антицеллюлитного массажа. пи...дец как больно, но потом красиво
KROX@
• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
Дякую. Якщо бути чесно, то навіть замало це. Я виглядаю дуже худенькою (але на фоні стресу не можу зараз набрати). А целюліт, зараза, все одно є.
KROX@
• 03 ноября 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
о,забула додати! в мене проблеми з судинами, типу не можна сильний масаж. Може справа і в цьому, що целюліт не йде, теж пов’язано мабуть.
МастерЮля• 03 ноября 2022
Ответ дляKROX@
Це страшна зараза. Моїй донці 12, 168 см - 56 кг, і теж має.
МастерЮля• 03 ноября 2022
Ответ дляKROX@
Спробуйте обертання, тільки холодні, раз з судинами проблеми. Я сама собі робила, здається Guam називається. Набагато краще ставало.
Выкупаная• 03 ноября 2022
Мне 41, второго ребёнка родила в 38, 170 и 55 кг, целлюлита не было и нет, хотя вес был и 62, и 72 на 9 месяце. Я курю (начала снова), до этого курила, бросала, пью очень мало воды, кофе в основном, ем и сладкое, и фаст фуд. Кожа не дряблая, нет растяжек, ничего для этого не делаю. Мне кажется, это генетика. У сестры тоже отличная кожа.
Библиотекарь• 03 ноября 2022
Автор,сейчас не то время,чтоб так загоняться.Так можно себе болячек нажить истязая тело.Это ж кто вам сказал,что есть шоколад = грешить
Бедные жертвы общественного мнения.
KROX@
• 03 ноября 2022
Ответ дляМастерЮля
о,дякую. А як Ви робили холодні- просто намазатись і обернутись плівкою харчовою?
МастерЮля• 03 ноября 2022
Ответ дляKROX@
Так, потім натягувала спортівки теплі і під ковдру на годинку
KROX@
• 03 ноября 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Бедные жертвы общественного мнения.
Так, ви звісно праві, що зараз глюкоза потрібна) Я й не можу повністю відмовитись. Але все одно стараюсь обирати корисні цукри. Минулого року близька родичка пішла через онкологію, ми всією сім’єю вникали, як допомогти. І от розумні книги в 1 голос писали про відмову від солодощів. Хто-зна, чи так воно, але в пам’яті закарбувалось добре.
KROX@
• 03 ноября 2022
Ответ дляМастерЮля
ще раз дякую. про це я зовсім забула.
KROX@
• 03 ноября 2022
Ответ дляВыкупаная
щасливі дівчата)
В мене така одногрупниця була, їла виключно сухарики,запивала кавою і полірувала цигаркою.І так всі 5 років. Такої ідеальної шкіри,як у неї, я більше не зустрічала.
Колдунья-вещунья• 03 ноября 2022
Если все так как вы описываете, то в вашем случае спасет только набор мышечной массы и тренировки в зале с весами .
KROX@
• 03 ноября 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
судини ’не пускають’ в зал(
Колдунья-вещунья• 03 ноября 2022
Ответ дляKROX@
судини ’не пускають’ в зал(
Вы носите компрессионные ?
KROX@
• 04 ноября 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Вы носите компрессионные ?
я після операції.одягаю лише при навантаженнях сильних