Байрактара• 03 ноября 2022

Помешкання в Запоріжжі для свекрухи

Доброго вечора, питання до тих хто в Запоріжжі зараз. Шукаю квартиру для свекрухи,але не знаю в якому районі зараз безпечніше.Вона із області, але її місто на лінії фронту без води,світла ,газу вже 8 місяців,ще й під обстрілами.На силу згодилась переїхати на зиму в хоча б в Запоріжжя.(я в курсі що там теж обстріли постійні) Підкажіть, який район обрати?Дякую.
Да_Я_ТакаЯ_• 03 ноября 2022
Нигде не безопасно. Прилёты были уже во всех районах города и никогда не знаешь, куда попадёт. В дом, в завод или просто в землю

Son4a• 03 ноября 2022
Бабурка
vikaS• 03 ноября 2022
Ответ дляSon4a
Бабурка
Подальше от школ и садов.
Дайте подумать• 03 ноября 2022
пусть едет в Днепр или Каменское, там много волонтерских центров, помогут с жильем.
Татьяна@..• 03 ноября 2022
Ответ дляДайте подумать
Или Кропивницький
Район бабурка