Анонимба• 03 ноября 2022
Кто в чем спит?)
Никогда не спала в пижамах,обычно это футболка мужа и трусы) Но сейчас экономим ресурсы и деньги,отопление на минимум,света нет часто) Купила пижаму,хлопок,штаны и кофта с длинным рукавом. Лежу йорзаюсь,не могу улечься. Такое впечатление,что лежу в уличной одежде) Дома ходу в пижамах,но плюшевых) Как привыкнуть,холодно же)
Мороженная курица• 04 ноября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Дуже зручно, влітку, як шорти, я собі теж в свого забрала.
А жіночі шорти не аає грошей купити?
Ростки жимолости• 04 ноября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Питання - всі хто сплять голі, чи в одних трусах - у Вас немає дітей? Чи як? Ми спимо з дітьми, та й, навіть, якби не спали, то як ходити по дому голою, чи одних трусах, чи вночі халат туди сюди одягаєте? Чи всі фантазують, чи всі такі се..с жриці з модельними фігурами?
Я голой не сплю, но взрослые люди в спальне могут спать как угодно. Если нужно выйти в туалет то есть халат, дети почему спят с родителями? Родителям не нужен отдых от детей и побыть наедине?
Да и если же дети приходят под утро например то можно же постучаться перед тем как зайти? Замок в дверях закрыть чтоб внезапно не застали в неглиже.
Козяка-маляка• 04 ноября 2022
Футболка-плаття, зверху ковдра на овчині, з боків по лабрадору, зверху дві киці.
Через півгодини прокидаюся, розганяю цей зоопарк, бо сниться, наче я в пеклі :)
І так жодних дві години, бо вони назад сповзаються. Інколи роблю діверсію, і половину стаї заштовхую в кімнату доньки, міцно закриваючи двері. З двома з чотирьох хоча б не так спекотно.
Бюст Березуцкого• 04 ноября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ох блин… у вас так холодно? Вы из какого города? Сколько градусов в квартире?
У меня 15 градусов. Тоже в старой куртке сплю.
А я с косою• 04 ноября 2022
Ответ дляКозяка-маляка

Я так з однією кицькою борюся, вона полюбляє чи не на голову мені лягати а у вас справді зоопарк)))
Морковна• 04 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Отопление? Что такое отопление и горячая вода? Скоро и что такое свет забуду
Электроодеяло заказала.
При наличии электричества вопрос горячей воды решается бойлером)
Мама фифти цента• 04 ноября 2022
Ответ дляМороженная курица
А при чому тут чоловік взагалі?
є він чи немає
вот и я о том - что не причем)
Козяка-маляка• 04 ноября 2022
Ответ дляА я с косою

І всім хочеться спати зі мною :) В будинку вистачає вільних диванів, крісел, затишних куточків - але ж треба там, де я :)
Поки всіх перегладиш, руки відвалюються)
БезобидныйКрокодильчик• 04 ноября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Одягаюсь, коли виходжу з кімнати, а так у нас заведено стукати в спальню, коли хтось хоче зайти(є час накинути одежку), не важливо , в мою з чоловіком, чи синову, треба стукати. Я до сина стукаю в кімнату, коли хочу зайти. З сином не сплю давно, лиш з чооовіком.
Украиночка• 04 ноября 2022
блин, я одна сплю в трусах и отопление даже не собираемся еще включать?? дома +21-22
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 ноября 2022
ночнушка на тонких брительках ,как и летом .
теплое одеяло и муж )
БезобидныйКрокодильчик• 04 ноября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
Дівчата, які сплять голі - як часто змінюєте постіль?
В чому проблема. Літом частіше, зимою трошки рідше
Языката Хвеська• 04 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Та ні в чому. В мене дитина (!!!) любить спати без білизни, і це хлопчик. Тому я знаю як часто треба змінювати білизну та чому саме. Якщо людина доросла і це жінка, то я так розумію, якщо вона дуже часто не пере постільну білизну то це як у кошатників та собачатників , які не відчувають запах у квартирі.
Дивно казати про елементарні речі - нічна білизна це гігієна в першу чергу.
Языката Хвеська• 04 ноября 2022
І оце ’частіше’ і ’трошки рідше’ взагалі не відповідь а так, аби сказати. Декому трошки рідше то раз на 3 місяці, а частіше це раз на місяць
ПочтальЁнша• 04 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Киев. 1 этаж. В квартире 15 градусов. Раньше любила спать в футболке и трусах. Сейчас сплю в термо и двух свитерах, в спортивных штанах и носках. Укрываюсь пледом-травкой, а сверху еще и одеялом. Мало того что холодно, так еще и влажность большая. По ламинату идешь -носки мокрые. Реально влага на полу. И на кухне плитка- ну просто мокрая.
жестяк. очень плохо для легких
БезобидныйКрокодильчик• 04 ноября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
Фу, ото у Вас асоціації. Не тримаю ні котіа, ні собак, не люблю хайвих запахів . В моєму ліжку все чудово, є прекрасна пральна машинка. я здорова жінка, навіть запаху поту мінімально, бо регулярно ходжу в парну лазню, організм працює як годинник. Запахи, виділення то у хворих. Чоловік спить в трусах, бо то чоловік, в них все по іншому.
БезобидныйКрокодильчик• 04 ноября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
Як в 3* готелі ,колись працювала, тому звикла до такої схеми заміни постелі .
Не обижаюсь• 04 ноября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
А якщо посел ночі бігти прийдеться?
Завернусь в одеяло и побегу)
Я в дамках• 04 ноября 2022
Ответ дляМороженная курица
А жіночі шорти не аає грошей купити?
Жіночих шорт є купа, але чоловікові прикольніше )))
Я в дамках• 04 ноября 2022
Ответ дляМороженная курица
А діти під ковдру заглядають?
Яка проблема одягнути халат? Чи куди ви всюніч шастаєте?)))
В туалет, водички принести.
Я в дамках• 04 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Після початку війни діти сплять виключно з батьками, мені так спокійніше. Діти малі, Ваші в 2-4 стукали і з реверансами заходили?
Я в дамках• 04 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
А я почала спати з сином, або з донькою. А 3,5 місяців взагалі спали в чотирьох на одному ліжку.
БезобидныйКрокодильчик• 04 ноября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Ну сину 17ть, вже дуже це не правильно було б.
ТАЗератти• 04 ноября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
З вас тече , що запах і брудна білизна?
БезобидныйКрокодильчик• 04 ноября 2022
Ответ дляТАЗератти
Голі спимо. Це чудово. Краще тільки плавати голяка
В парній лазні класно голяка, просто кайфово, а потім по дорожці пробігтися і в озеро зануритися, навіть зараз.
ТАЗератти• 04 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Звичайно классно!а оті забобо5и - жах. Я вже мовчу про розповіді про брудну постіль. Від чого?
БезобидныйКрокодильчик• 04 ноября 2022
Ответ дляТАЗератти
Мені 45, я не маю такого досвіду, щоб бруднити білизну. Що з першим чоловіком жила, завжди в одежі Єви спала, в цьому році купила першу ночнушку/ ну футболку-туніку, трошки поносила, і дали опалення, тепло, то знову сплю як завжди