Доброго дня) Підкажіть будь ласка як оформити грошову і гуманітарну допомогу від Карітас у місті Київ?Контактний телефон вказаний на сайті не дійсний🤷 Підкажіть будь ласка 🙏
just maria• 04 ноября 2022
Ответ дляIcekream
Мама получила на днях.Не ВПО,Николаев,76 лет.Я подала все ее данные,звонили,через два дня пришло 6600.
Каритас именно помог?
Ірина-83e0• 05 ноября 2022
Доброго дня. Ми переселенці маємо статус ВПО. І багатодітна сім´я. Як можна отримати допомогу? Дякую