Ду да ду да ду• 04 ноября 2022

Ви з чоловіком обговорюєте гінекологічні проблеми?

За останні 8 місяців у мене молочниця вже 3 раз. Я собі її лікувала, чоловіка лише просила випити таблетку. Цього разу під час СА були рясні виділення, і вони не дають спокою чоловіку. Я сказала, что піду по лікаря і все вирішу. Але він починає набридати "чого так часто", "в тебе проблеми", "яка причина", "чого такі виділення". Сказала, що мені ніяково і попросила не обговорювати ці теми, тим більше чоловіки не хворіють цією заразою. Він все рівно починає. Для вас це норма, обговорювати такі теми?
Бандитка Сью• 04 ноября 2022
Автор у вас наверное вагиноз , и за счёт дисбаланса микрофлоры возникает молочница.
Николь1986• 04 ноября 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Мій каже ’неділя мінету’)
Находчивый
Алина-1240• 04 ноября 2022
Могу все что угодно обсудить,от поноса до золотухи
crystal• 04 ноября 2022
Ваш муженёк знает откуда проблема)
От него
Молочницу лечат только совместно с партнером
Иначе это потраченное время, деньги и здоровье
Если постоянно беспокоит, то там целая схема, длительное лечение и никаких половых актов на время лечения
Вашему муженьку скажите, что проблема в нем, пока он не вылечится, так и будет вас заражать
Пончик Солнечный• 04 ноября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
И наверное даже знает откуда она взялась, вот и начал автора делать виноватой, чтобы снять с себя подозрения
100%,обычно у супругов давно одинаковая микрофлора и таких проблем быть не должно
Блондинка в Законе• 04 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
При молочниці специфічні виділення, його це лякає, і запитує в мене про обільність, як часто. Бляха, наче на прийомі у гінеколога
Так это может быть вопрос не к вам, а к нему, может его лечить надо
Чтооооооооооо?• 04 ноября 2022
Тю, а чого тільки таблетку? Там і мазати потрібно. В мене із-за нього це завжди і отримує від мене. Так, вони цим не хворіють, але якщо в нього неякісна гігієна, або на суху лізе і тд, то це провокує.
палка-копалка• 04 ноября 2022
Ответ дляБочка порохУ
В мене чоловік двічі на пологах був від А до Я. Його вже нічим не злякати
Пологи - інше, це не хвороба, а нормальний стан здорової жінки
Краля-Галя• 04 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Мне попахивает, что он вам и приносит откудато
Краля-Галя• 04 ноября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Або він уже десь гульнув без прєзіка, та вже лікував собі « молочницю» тепер наблюдає за вами та допитується про ваші виділення.
Чтобы там ещё передать/сравнить где взял
Краля-Галя• 04 ноября 2022
Ответ дляЗапыхалась
Нічого йому не розповідаю, та він і цікавиться лише для пристойності. Однак після візиту до гінеколога завжди акцентую увагу , що ’лікар казав, що у мене красива вагіна’. Більше йому знати не потрібно поки що.
Мастер Пис• 04 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Он мой гинеколог. Конечно обсуждаю.
Шо реально ? Ваш муж Гиня ?
Ацетилсалициловая кислота• 04 ноября 2022
Ответ дляМастер Пис
Шо реально ? Ваш муж Гиня ?
Нет, мой муж Босс
Гиня любовник.
Стебель_березы• 04 ноября 2022
Ви така дивна, а вам би не цікаво було аби у вашого чоловіка щось с кінця не те капало під час СА? Він ваш партнер, звісно йому важливий ваш стан здоров´я. Нічого такого в його питаннях нема
Цвиринь• 04 ноября 2022
Завжди обговорювали всі проблеми, і такого характеру теж.. що саме цікаве - після розлучення ніякої молочниці
Вечный двигатель• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Не, ну там, если меня прям сильно что-то беспокоит, то разговариваем об этом. Но чтобы: какие у меня выделения и в каких количествах - нет. Во время секса это ж вроде норма, не?) Я не представляю, сколько их должно было бежать, чтобы он меня стал такими вопросами задалбывать. А по поводу посещения гинеколога, это ж врач, чтобы может удивлять в его посещении? Сколько нужно, столько и хожу.
Белые выделения во время секса - не норма. Слишком много смазки во время секса - тоже не норма
Ms. Доброта• 04 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Я теж, але для чого обмусолювати такі теми?
Вопрос не в обговоренні з чоловіком, а в тому , що ви фвгней страдаєте, потрібно йти до лікаря і лікуватись разом з чотовіком, а не ’думати’, що чоловіки не хворіють на кандідоз
Galina_vinsport• 04 ноября 2022
Ну, обсуждали.. молочница у многих бывает.
Но и Ваш муж мог бы хоть немного изучить вопрос. И если, не дай Бог, он привык использовать свою слюну как смазку, то пусть не возникает, что у Вас часто молочница 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
inneska-85• 04 ноября 2022
что такое СА?
автор Ду да ду да ду • 04 ноября 2022
Ответ дляinneska-85
что такое СА?
статевий акт)
Сирожено_пирожено• 04 ноября 2022
Я разом з чоловіком приймала рішення, щодо видалення матки.
Пончик Солнечный• 04 ноября 2022
Ответ дляGalina_vinsport
Тогда куни туда же
Galina_vinsport• 04 ноября 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Тогда куни туда же
Язык на всю глубину не влезет