Булькаю• Изменено 04 ноября 2022

Дістала з підвалу цього красеня)

Дівчата, в нас новий член сім’ї)
Назвали Сімба)
Кішку вагітну викинули, вона чорна, 5 кошенят, 2 таких як мій,один сіренький як шпроти, один чорний, ще одного забрали наче. Місто Кам‘янське дніпропетровської обл.
Може кому треба)
Мамзелькин• 04 ноября 2022
А це наш, з бомбосховища забрали, люди кинули ми пожаліли котеня.

olgabaluta• 04 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
Чудесный! И вы - чудесные люди!
к.Буланова• 04 ноября 2022
Ответ дляБулькаю
Їх дівчина підгодовує, очі їм капала бо закисали. Я фотки у себе розміщу, може візьмуть. Я одного взяла і то думала, що піду з ним до підвалу, бо чоловік категорично проти. Нажаль, всіх взяти не можу(
Через рік чоловік буде його головним захисником і партнером. Згадаєте мої слова .
автор Булькаю • 04 ноября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Зберіться з сусідами і стерилізуйте кішку
Через кілька місяців знову завагітніє. Шкода її.
Або тут можете на стерилізацію кошти зібрати. Їх мало треба.
У дівчини у дворі всі стерильні. Ця з’явилася у дворі вже вагітною…
Мамзелькин• 04 ноября 2022
Ответ дляolgabaluta
Чудесный! И вы - чудесные люди!
Дякую! До цих пір пам’ятаю як ми спеціально повернулися у бомбосховище, щоб його забрати. На мене солдати асвабадітєлі дивилися як на божевільну, не розуміли для чого рятувати ту тварину.
Мамулька• 04 ноября 2022
Ответ дляВесела бджілка
А может попасться такое придурастое, что будет обсыкать все что угодно (диван, кровать, обувь, рюкзак, одежду и др).
То люди придурасті, а не кіт. Тварину стерилізувати треба. Потім може почати лише від стресу чи при хворобі. Що теж зрозуміють непридурасті господарі та понесуть до ветеринара
автор бабка Бубка • 04 ноября 2022
Ответ дляМамулька
В нас давно була кішка, теж підібрала вагітною. Вона була ідеальна, ходила за мною як собака, гуляли з нею в парку. Жили ми тоді у закритому дворі і так як вона була вулична і дорог там тільки прийомові де багато дітей і ніхто не літає, то іноді її випускала гуляти. Вдома стояв лоток, вона іноді ним користувалася, без жодного промаху, але в основному на вулицю ходила. Ми переїхали, квартира з доволі активною дорогою під під’їздом, не випускала. І вона почала гадити по квартирі. Я не розуміла що коїться. Кішка дійсно була розумніша за деяких людей. І знаєте що от було - моя красуня не могла робити діло у вже використаний лоток) поставила два лотка і проблема зникла)
Глаза_в_3_карата• 04 ноября 2022
Ответ дляМалая Налегке
добре, що я тоді вдома була на лікарняному, то вона так у мене на плечі і в пазусі виросла))))
Дуже гарна кицюня
Карамелька• 04 ноября 2022
Яке популярне ім´я Сімба.В нас також Сімба живе.

Чтооооооооооо?• 05 ноября 2022
Ответ дляВесела бджілка
У меня такого не было, если кот начинает ходить не в лоток, то это значит, что проблемы со здоровьем.
Мамулька• 05 ноября 2022
Автор, як назвали?
автор бабка Бубка • 05 ноября 2022
Ответ дляМамулька
Автор, як назвали?
Сімба) він наче мале левеня)
Мамулька• 05 ноября 2022
Ответ длябабка Бубка
Сімба) він наче мале левеня)
Виросте гарнезний котисько
Тріль!• 06 ноября 2022
Автор, какие котейки остались? все мальчики?